Náramok Magnezit

  • Náramok Magnezit
  • 9,00 Skladom

Hipsters.sk

Štítky: náramok, biely náramok, biely magnezit

Magnezit je kameňom čistoty, posilňuje našu vôľu a pomáha nám zbaviť sa rôznych závislostí. Vyzerá veľmi nenápadne medzi tou rozmanitosťou, farebnosťou a pestrosťou ostatných kameňov. Keď sa však naň pozrieme bližšie, zostaneme milo prekvapení, koľko v sebe skrýva jemných impulzov. Pôsobí ako koncentrátor energie, povzbudzuje k láske a pravdivosti, trpezlivosti, úprimnosti, mravnej čistote a k prostému životu.

Liečivé účinky: Pomáha pri žalúdočných problémoch, pálení záhy, prekyslenom žalúdku i žalúdočných kŕčoch, migréne, nervozite, bolesti v krížoch, strese, nadváhe, znižuje hladinu cholesterolu.

Má korálky, ktoré majú priemer cca 8 mm.  Môžete ho nosiť samostatne, ale vyzerá pekne aj s kombináciami s inými náramkami. Obvod cca 17 cm a navyše je na elastickej šnúrke, takže sa pohodlne nosí.

O značke

Garancie

  Poštovné od 1,89€ | Kuriér od 3,20€
  Dodanie 1-3 pracovných dní.
  Dobierka, alebo platba kartou.
  Produkt je možné vrátiť do 42 dní od prevzatia.
  Overený predajca. Viac ako 10,000+ doručených objednávok.

Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!
    Zlé           Dobré
Overovací kód
Špeciálne ponuky do vašej schránky

Newsletter

Ak sa vám náš sortiment páči, prihláste sa do nášho newsletteru. My Vám pošleme mail vždy, keď budeme mať niečo zaujímavé alebo nové. Odoberatelia dostávajú aj špeciálne ponuky, ktoré nikde inde nenájdete!