Wantee

Slovenská značka dizajnových doplnkov a oblečnia, inšpirovaná ľudmi a ich príbehmi. Vyrába kvalitné podukty dostupné väčšine populácie.


Wantee

Ponožky Ladies Night Socks Wantee

6,90 € Bez DPH: 5,75 €

Kvalitné, bavlnené, dámske, s motívom dámskej jazdy,  sú presne také, po akých túžite. Značka Wantee vám prináša jedinečný dizajn dámskych ponožiek. Ponožky ozdobené všetkým, čo ženy milujú, potešia nie jednu ženskú dušu. Jemné farby podporujú ich trendy, jemný, dámsky vzhľad. Ponožky sú n..

 

Wantee

rating

Ponožky Medical Socks Wantee

6,90 € Bez DPH: 5,75 €

Ponožky pre doktorov, farmeceutov, sestričky a medikov a ostatných zdravotníkov!  Pre všetkých, ktorí sa zahrávajú so životom! So vzorom červeného kríža, srdca, obličiek,  fonendoskopmi, injekciami, pilulkami a neoddeliteľným adrenalínom. Vyrobené z kvalitných materiálov vo veľkosti p..

 

Wantee

Ponožky Panda Socks Wantee

6,90 € Bez DPH: 5,75 €

Krajšie ponožky nenájdete, pandy milujú všetci, sú veselé, dobrosrdečné a maximálne pozitívne. Značka Wantee vám prináša nový dizajn ponožiek. Sú určené pre dámy, aj pre pánov. Úsmevné vyobrazenie pánd vám zaručí dobrú náladu počas celého dňa.  Obohaťte svoj outfit o tieto jedinečné, veselé pon..

 

Wantee

Ponožky Super Athlete Socks Wantee

6,90 € Bez DPH: 5,75 €

Ponožky atlét, pre športovcov s nápisom "NEVER GIVE UP", nádherná farebná kombinácia, so všetkým základným vybavením, ktoré na posilovanie, atletiku, fitness, crossfit či šport všeobecne porebujete. Ide o činky, švihadlo, kettlebell, tenisky a boxérske rukavice. Makajte a nikdy sa nevzdávajte! Dizaj..

 
Zobrazuje sa 1 až 4 z 4 položiek (1 stránok)