Ponožky Medical

magnifier

Ponožky Medical

Dizajnové ponožky určené pre zdravotníkov. Klasické aj členkové ponožky pre doktorov, farmaceutov, sestričky, laborantov, asistentov a všetkých pracujúcich v zdravotníctve. So vzormi orgánov, srdca, obličiek, mozgu, fonendoskopmi, injekciami, pilulkami, röntgenov, kostí a inými motívmi z každodenného života v nemocniciach a medicínskom svete.

Ponožky Medical Wantee 5-pack darčekový box
-31%

Wantee

rating

37,40 25,90 € Bez DPH:21,58 €

5 balenie ponožiek Medical Wantee v darčekovej krabičkeSada piatich dizajnových ponožiek s medicínskym motívom. Určené pre zdravotníckych pracovníkov, doktorov, farmaceutov, sestričky, laborantov aj asistentov. Takisto ako pre medikov a ostatných, ktorí nám pomáhajú a starajú sa o naše zdravie.Zlože..

Wantee

rating

6,90 Bez DPH:5,75 €

Ponožky Medical exkluzívnej značky Wantee v obľúbenej lekárskej svetlo- modrej farbe.Ak ti mozog dobre slúži, tvoje ruky vždy pomôžu v núdzi, nebojíš sa kvapky krvi a tvoj liek aj ťažkú chorobu zdrví, tak maj tieto medicínske ponožky ako prvý. Ponožky Medical Blue sú z vydarenej kolekcie Medica..

Wantee

rating

6,90 Bez DPH:5,75 €

Ponožky Medical One Wantee v lekárskej zelenej farbe - jednotka medzi medickými ponožkami.Ak ti v žilách koluje medicínska krv, adrenalín ti stúpa s každým pacientom a tvoj život je jedna veľká diagnóza, tak tieto medické ponožky musíš mať! Sú pre lekárov, záchranárov, farmaceutov, sestričky, m..

Wantee

rating

6,90 Bez DPH:5,75 €

Ponožky Medical Pop vo sviežom, pestrom dizajne!Rozžiar nemocničné a ambulantné chodby v medických ponožkách v štýle pop art. Ak si zdravotník a veci ako obväzy, krv, injekcie, lieky a náplaste sú tvojou každodennou rutinou, no tvoj biely pracovný plášť ťa už nudí, osviež ho veselými ponožkami vo vý..

Wantee

rating

6,90 Bez DPH:5,75 €

Ponožky Medical Rebel pre odvážlivcovVtipných ponožiek s klasickým medickým motívom je plný trh. Preto ti prinášame drsnú novinku v podobe ponožiek Medical Rebel pre každého lekára, sestru, medika a zdravotníka, ktorých neprekvapí žiadna striekajúca krv ani otvorené zlomeniny. Ošetrenie otvorených r..

Wantee

rating

6,90 Bez DPH:5,75 €

Ponožky pre všetkých, ktorí sa starajú o naše životyLifestylové ponožky pre doktorov, farmaceutov, sestričky, medikov a ostatných zdravotníkov!  Sú mimoriadne obľúbené. So vzorom srdca, obličiek,  fonendoskopmi, injekciami, pilulkami a neoddeliteľným adrenalínom. Vyrobené z kvalitných mate..

Členkové Ponožky Medical Wantee 4-pack darčekový box
-25%

Wantee

rating

26,50 19,90 € Bez DPH:16,58 €

4 balenie členkových ponožiek Medical v darčekovej krabičkeBalenie 4 krátkych dizajnových ponožiek so zdravotníckym motívom. Určené pre všetkých zdravotníckych pracovníkov, doktorov, farmaceutov, sestričky, laborantov aj asistentov. Takisto ako pre medikov a ostatných, ktorí nám pomáhajú a starajú s..

Wantee

rating

5,90 Bez DPH:4,92 €

Členkové ponožky Medical One Wantee v lekárskej zelenej farbe sú jednotkou medzi medickými ponožkami.Exkluzívne krátke ponožky so zdravotníckym motívom si zamilujete. Príjemná bavlna ulahodí nohe každého lekára, záchranára, farmaceuta, medika aj sestričky. Proste sú stvorené pre každého, kto je..

Wantee

rating

5,90 Bez DPH:4,92 €

Členkové ponožky s medicínskym vzorom pre všetkých, ktorí sa s láskou starajú o naše krehké životyLifestylové ponožky stvorené pre doktorov, farmaceutov, sestričky, medikov a všetkých ostatných zdravotníkov! Ide o nízku verziu veľmi obľúbených ponožiek Medical X. Skrátená verzia poslúži super na let..

Zobrazuje sa 1 až 9 z 9 položiek (1 stránok)
Špeciálne ponuky do vašej schránky

Newsletter

Ak sa vám náš sortiment páči, prihláste sa do nášho newsletteru. My Vám pošleme mail vždy, keď budeme mať niečo zaujímavé alebo nové. Odoberatelia dostávajú aj špeciálne ponuky, ktoré nikde inde nenájdete!

Vybraná možnosť nie je skladom. Zadajte svoju e-mailovú adresu a my vás budeme informovať, hneď ako bude produkt k dispozícii.

Meno
E-mail
Telefón
Komentáre