Ponožky darčekové Multibalenia

magnifier

Ponožky darčekové Multibalenia

Multipacky ponožiek v darčekových krabičkách, za skvelé ceny. Sú ideálne darček, ale určite nesklamú ani pre vlastné potešnie.

Ponožky Medical Wantee 5-pack darčekový box
-26%

Wantee

rating

37,40 27,90 € Bez DPH:23,25 €

5 balenie ponožiek Medical Wantee v darčekovej krabičkeStrach z lekárov nie je nič nové. V minulosti mohol byť opodstatnený pre rôzne surové zákroky a absenciu anestézie. Medicína pokročila a dnes sa návšteva ambulancie, alebo nemocnice stáva príjemnejšia a mnohokrát bezbolestná. Naše nároky sú vyšš..

Ponožky Best Of Wantee 5-pack darčekový box
-26%

Wantee

rating

37,40 27,90 € Bez DPH:23,25 €

5 balenie toho najlepšieho z ponožiek Wantee v darčekovej krabičkeNajvyšší človek v histórií meral 272cm. Najnavštevovanejšou krajinou sveta je Francúzsko. Najdlhší plank trval vyše 8 hodín. Aké je to vaše naj? My to naše prinášame v jednom balení spolu s darčekovou krabičkou. Obľúbenými lifestylový..

Ponožky Divoké Zvieratá Wantee 5-pack darčekový box
-29%

Wantee

rating

37,40 26,90 € Bez DPH:22,42 €

5 balenie ponožiek Wantee v darčekovej krabičkeZvieracia ríša je plná prekvapení. Tak napríklad: Vedeli ste, že včely zabijú ročne viac ľudí ako všetky jedovaté hady dokopy? Že tigrie pruhy nie sú len na srsti ale aj na koži? Alebo, že tučniaky si prejavujú náklonnosť kameňmi? A nakoniec: Vedeli ste..

Ponožky Pánsky Klub Wantee 5-pack darčekový box
-26%

Wantee

rating

37,40 27,90 € Bez DPH:23,25 €

5 balenie ponožiek pre muža Wantee v darčekovej krabičkeDizajnové ponožky s motívmi, ktoré oslovia najmä pánov. V praktickom a elegantnom balení, potešia každého milovníka zaujímavých ponožiek.Zloženie úpletu: 80 % Bavlna, 18 % Polyamid, 2 % ElastanDarčekový box obsahuje:Ponožky PivoPonožky PivkoPon..

Zobrazuje sa 1 až 4 z 4 položiek (1 stránok)
Špeciálne ponuky do vašej schránky

Newsletter

Ak sa vám náš sortiment páči, prihláste sa do nášho newsletteru. My Vám pošleme mail vždy, keď budeme mať niečo zaujímavé alebo nové. Odoberatelia dostávajú aj špeciálne ponuky, ktoré nikde inde nenájdete!

Vybraná možnosť nie je skladom. Zadajte svoju e-mailovú adresu a my vás budeme informovať, hneď ako bude produkt k dispozícii.

Meno
E-mail
Telefón
Komentáre