Detské ponožky

magnifier

Detské ponožky


Wantee

rating

5,90 Bez DPH:4,92 €

HO, HO, HO: Vianočné ponožky plné úsmevu, Vám prinášajú šťastné a veselé.Rozdávajte veselú náladu s týmito rozkošnými ponožkami pre všetky detské nôžky. Každá je iná. Jednu zdobí veselý Santa a druhú vysmiaty sob. Spolu tvoria nerozlučnú dvojku, ktorú všetky detičky milujú. Vyniknú vďaka obľúbenej f..

Detské ponožky Hravé Psíky Wantee
-17%

Wantee

rating

5,90 4,90 € Bez DPH:4,08 €

Detské ponožky s motívom psíkov od WanteeJedna ponožka je modrá s kombináciou červenej a druhá je červená s kombináciou modrej. Na modrej sú psíčkovia, ktorí sa hrajú s loptičkou a jeden pes, ktorý sa hrá s kostičkou. Na červenej je žonglujúci mopslík, kostičky a traja psíkovia so smiešnym pohľadom...

Detské ponožky Lienky Wantee
-17%

5,90 4,90 € Bez DPH:4,08 €

Veselé detské ponožky Lienky od WanteePonožky plné bodiek pôsobia mimoriadne štýlovo a nápadito. Jedna je celá červeno- čierna a predstavuje celú lienku. Druhá je pestrá zelená, ako tráva a na nej je plno malých červených lienok. Lienky sa teraz stanú naobľúbenejším zvieratkom aj módnym doplnkom. Od..

Zobrazuje sa 1 až 3 z 3 položiek (1 stránok)
Špeciálne ponuky do vašej schránky

Newsletter

Ak sa vám náš sortiment páči, prihláste sa do nášho newsletteru. My Vám pošleme mail vždy, keď budeme mať niečo zaujímavé alebo nové. Odoberatelia dostávajú aj špeciálne ponuky, ktoré nikde inde nenájdete!

Vybraná možnosť nie je skladom. Zadajte svoju e-mailovú adresu a my vás budeme informovať, hneď ako bude produkt k dispozícii.

Meno
E-mail
Telefón
Komentáre