Under Armour

Značka Under Armour pochádza z USA. Jeho príbeh siaha späť do roku 1996, vtedy začala totiž výroba funkčného športového oblečenia a vybavenia. Cieľom značky je vyrábať kvalitné športové oblečenie zo syntetických materiálov, ktoré slúžia na odvádzanie potu z povrchu tela a na to, aby udržali telo v suchu a teple. Ak sa chcete cítiť príjemne pri cvičení, táto značka je pre Vás tou najlepšou voľbou. 


Ruksak Under Armour Patterson Backpack-BLK čierny
-20%

Ruksak Under Armour Patterson Backpack-BLK čierny

36,00 €29,00 € Bez DPH: 24,17 €

Praktický a štýlový ruksak do školy, na tréning, alebo na výlet. Kvalitný ruksak svetovej značky Under Armour čiernej farby je vyrobený z kvalitného vodeodolného materiálu s technológiou STORM1, ktorý je ľahký a odolný. Ruksak má nastaviteľné popruhy, aby Vám zabezpečil maximálne pohodlie a kom..

 
Ruksak Under Armour Patterson Backpack-GRY sivý
-20%

Ruksak Under Armour Patterson Backpack-GRY sivý

36,00 €29,00 € Bez DPH: 24,17 €

Praktický a štýlový ruksak do školy, na tréning, alebo na výlet. Kvalitný ruksak svetovej značky Under Armour sivej farby je vyrobený z kvalitného vodeodolného materiálu s technológiou STORM1, ktorý je ľahký a odolný. Ruksak má nastaviteľné popruhy, aby Vám zabezpečil maximálne pohodlie a komfo..

 
Ruksak Under Armour Patterson Backpack-NVY modrý
-20%

Ruksak Under Armour Patterson Backpack-NVY modrý

36,00 €29,00 € Bez DPH: 24,17 €

Praktický a štýlový ruksak do školy, na tréning, alebo na výlet. Kvalitný ruksak svetovej značky Under Armour modrej farby je vyrobený z kvalitného vodeodolného materiálu s technológiou STORM1, ktorý je ľahký a odolný. Ruksak má nastaviteľné popruhy, aby Vám zabezpečil maximálne pohodlie a komf..

 
Ruksak Under Armour Patterson Backpack-RED červený
-20%

Ruksak Under Armour Patterson Backpack-RED červený

36,00 €29,00 € Bez DPH: 24,17 €

Praktický a štýlový ruksak do školy, na tréning, alebo na výlet. Kvalitný ruksak svetovej značky Under Armour červenej farby je vyrobený z kvalitného vodeodolného materiálu s technológiou STORM1, ktorý je ľahký a odolný. Ruksak má nastaviteľné popruhy, aby Vám zabezpečil maximálne pohodlie a ko..

 

Dámske capri Under Armour sivé

20,99 € Bez DPH: 17,49 €

Under Armour capri v sivej farbe sú vyrobené z najjemnejšej bavlny, ktorá je príjemná na dotyk a výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Vďaka 3/4 a voľnému strihu sú pohodlné a ideálne na teplé letné počasie...

 

Dámske capri Under Armour Twist sivé

23,99 € Bez DPH: 19,99 €

Under Armour Twist capri v sivej farbe sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk a zachováva si všetky funkčné vlastnosti. Výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Vďaka 3/4 a voľnému strihu sú pohodlné a ideálne na teplé letné počasie. Po bokoch vrecká na..

 

Dámske kompresné 3/4 legíny Under Armour Ankle Capri čierne

39,99 € Bez DPH: 33,33 €

Under Armour Capri legíny v čiernej farbe sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk a zachováva si všetky funkčné vlastnosti. Kompresný strih skvelo formuje a spevňuje postavu, zároveň zvýrazní ladné krivky. Materiál výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché..

 

Dámske kompresné 3/4 legíny Under Armour Ankle Crop čierne

40,50 € Bez DPH: 33,75 €

Under Armour Ankle Crop legíny v čiernej farbe sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk a zachováva si všetky funkčné vlastnosti. Kompresný strih skvelo formuje a spevňuje postavu, zároveň zvýrazní ladné krivky. Materiál výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo ..

 

Dámske kompresné 3/4 legíny Under Armour Ankle Crop Jac červeno-čierne

46,99 € Bez DPH: 39,16 €

Under Armour legíny v červeno-čiernej farbe sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk a zachováva si všetky funkčné vlastnosti. Kompresný strih skvelo formuje a spevňuje postavu, zároveň zvýrazní ladné krivky. Materiál výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suc..

 

Dámske kompresné 3/4 legíny Under Armour HeatGear čierne

33,99 € Bez DPH: 28,33 €

Under Armour HeatGear legíny v čiernej farbe sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk a zachováva si všetky funkčné vlastnosti. Kompresný strih skvelo formuje a spevňuje postavu, zároveň zvýrazní ladné krivky. Materiál výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo su..

 

Dámske kompresné 3/4 legíny Under Armour HG Capri čierne

36,00 € Bez DPH: 30,00 €

Under Armour HG Capri legíny v čiernej farbe sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk a zachováva si všetky funkčné vlastnosti. Kompresný strih skvelo formuje a spevňuje postavu, zároveň zvýrazní ladné krivky. Materiál výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo su..

 

Dámske kompresné 3/4 legíny Under Armour HG Capri sivé

36,00 € Bez DPH: 30,00 €

Under Armour HG Capri legíny v sivej farbe sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk a zachováva si všetky funkčné vlastnosti. Kompresný strih skvelo formuje a spevňuje postavu, zároveň zvýrazní ladné krivky. Materiál výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo such..

 

Dámske kompresné 3/4 legíny Under Armour Printed oranžovo-čierne

31,99 € Bez DPH: 26,66 €

Under Armour 3/4 legíny v oranžovo-čiernej farbe s pútavým printovaným povrchovým vzorom sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk a zachováva si všetky funkčné vlastnosti. Kompresný strih skvelo formuje a spevňuje postavu, zároveň zvýrazní ladné krivky. Materiál výborne pr..

 

Dámske kompresné 3/4 legíny Under Armour Printed ružové

34,99 € Bez DPH: 29,16 €

Under Armour 3/4 legíny v ružovej farbe s pútavým printovaným povrchovým vzorom sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk a zachováva si všetky funkčné vlastnosti. Kompresný strih skvelo formuje a spevňuje postavu, zároveň zvýrazní ladné krivky. Materiál výborne prepúšťa po..

 

Dámske kompresné 3/4 legíny Under Armour Printed sivo-čierne

40,50 € Bez DPH: 33,75 €

Under Armour 3/4 legíny v sivo-čiernej farbe s pútavým printovaným povrchovým vzorom sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk a zachováva si všetky funkčné vlastnosti. Kompresný strih skvelo formuje a spevňuje postavu, zároveň zvýrazní ladné krivky. Materiál výborne prepúš..

 

Dámske kompresné 3/4 legíny Under Armour PrintGrap camo modré

40,50 € Bez DPH: 33,75 €

Under Armour 3/4 legíny v camo-modrej farbe s pútavým printovaným povrchovým vzorom sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk a zachováva si všetky funkčné vlastnosti. Kompresný strih skvelo formuje a spevňuje postavu, zároveň zvýrazní ladné krivky. Materiál výborne prepúšť..

 

Dámske kompresné 3/4 legíny Under Armour Printinset Crop modré

40,50 € Bez DPH: 33,75 €

Under Armour 3/4 legíny v modrej farbe s pútavým printovaným vzorom sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk a zachováva si všetky funkčné vlastnosti. Kompresný strih skvelo formuje a spevňuje postavu, zároveň zvýrazní ladné krivky. Materiál výborne prepúšťa pot od tela a ..

 
Dámske kompresné kraťasy Under Armour HG sivé
-17%

Dámske kompresné kraťasy Under Armour HG sivé

25,20 €21,00 € Bez DPH: 17,50 €

Under Armour kraťasy v sivej farbe sú vyrobené z jemného a kvalitného materiálu, takže doprajú maximálne pohodlie. Materiál výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Rebrovaný pás so silnou gumou zaručí dokonalé usadenie. Sú ideálne do teplého počasia na tréning v gyme ale..

 

Dámske kompresné legíny Under Armour HeatGear čierne

44,99 € Bez DPH: 37,49 €

Under Armour legíny v čiernej farbe sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk a zachováva si všetky funkčné vlastnosti. Výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Je pružný do všetkých 4 strán, aby neprekážal pri žiadnom pohybe. Sú ideálne do teplého po..

 

Dámske kompresné legíny Under Armour HG Printed modré

45,00 € Bez DPH: 37,50 €

Under Armour legíny v modrej farbe sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk a zachováva si všetky funkčné vlastnosti. Výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Je pružný do všetkých 4 strán, aby neprekážal pri žiadnom pohybe. Sú ideálne do teplého poč..

 

Dámske kompresné legíny Under Armour Printed zelené

38,99 € Bez DPH: 32,49 €

Under Armour Printed legíny v zelenej farbe sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk a zachováva si všetky funkčné vlastnosti. Výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Je pružný do všetkých 4 strán, aby neprekážal pri žiadnom pohybe. Sú ideálne do te..

 
Dámske kraťasy Under Armour Fly By Printed čierno-červené
-29%

Dámske kraťasy Under Armour Fly By Printed čierno-červené

34,80 €25,00 € Bez DPH: 20,83 €

Under Armour kraťasy v čierno-červenej farbe sú vyrobené z jemného a kvalitného materiálu, takže doprajú maximálne pohodlie. Materiál výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Rebrovaný pás so silnou gumou zaručí dokonalé usadenie. Sú ideálne do teplého počasia na tréning ..

 
Dámske kraťasy Under Armour Fly By žlté
-17%

Dámske kraťasy Under Armour Fly By žlté

25,20 €21,00 € Bez DPH: 17,50 €

Under Armour kraťasy v žltej farbe sú vyrobené z jemného a kvalitného materiálu, takže doprajú maximálne pohodlie. Materiál výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Rebrovaný pás so silnou gumou zaručí dokonalé usadenie. Sú ideálne do teplého počasia na tréning v gyme ale..

 
Dámske kraťasy Under Armour HG 2 v 1 čierne
-22%

Dámske kraťasy Under Armour HG 2 v 1 čierne

38,00 €30,00 € Bez DPH: 25,00 €

Under Armour kraťasy v čiernej farbe sú vyrobené z jemného a kvalitného materiálu, takže doprajú maximálne pohodlie. Materiál výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Rebrovaný pás so silnou gumou zaručí dokonalé usadenie. Sú ideálne do teplého počasia na tréning v gyme a..

 
Dámske kraťasy Under Armour HG 2 v 1 oranžové
-22%

Dámske kraťasy Under Armour HG 2 v 1 oranžové

38,00 €30,00 € Bez DPH: 25,00 €

Under Armour kraťasy v oranžovej farbe sú vyrobené z jemného a kvalitného materiálu, takže doprajú maximálne pohodlie. Materiál výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Rebrovaný pás so silnou gumou zaručí dokonalé usadenie. Sú ideálne do teplého počasia na tréning v gyme..

 
Dámske kraťasy Under Armour HG 2 v 1 sivé
-22%

Dámske kraťasy Under Armour HG 2 v 1 sivé

38,00 €30,00 € Bez DPH: 25,00 €

Under Armour kraťasy v sivej farbe sú vyrobené z jemného a kvalitného materiálu, takže doprajú maximálne pohodlie. Materiál výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Rebrovaný pás so silnou gumou zaručí dokonalé usadenie. Sú ideálne do teplého počasia na tréning v gyme ale..

 
Dámske kraťasy Under Armour HG 2 v 1 tyrkysové
-22%

Dámske kraťasy Under Armour HG 2 v 1 tyrkysové

38,00 €30,00 € Bez DPH: 25,00 €

Under Armour kraťasy v tyrkysovej farbe sú vyrobené z jemného a kvalitného materiálu, takže doprajú maximálne pohodlie. Materiál výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Rebrovaný pás so silnou gumou zaručí dokonalé usadenie. Sú ideálne do teplého počasia na tréning v gym..

 
Dámske kraťasy Under Armour Mesh Play čierno-ružové
-29%

Dámske kraťasy Under Armour Mesh Play čierno-ružové

34,80 €25,00 € Bez DPH: 20,83 €

Under Armour kraťasy v čierno-ružovej farbe sú vyrobené z jemného a kvalitného materiálu, takže doprajú maximálne pohodlie. Materiál výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Rebrovaný pás so silnou gumou zaručí dokonalé usadenie. Sú ideálne do teplého počasia na tréning v..

 
Dámske kraťasy Under Armour Play Up 3 čierne
-29%

Dámske kraťasy Under Armour Play Up 3 čierne

34,80 €25,00 € Bez DPH: 20,83 €

Under Armour kraťasy v čiernej farbe sú vyrobené z jemného a kvalitného materiálu, takže doprajú maximálne pohodlie. Materiál výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Rebrovaný pás so silnou gumou zaručí dokonalé usadenie. Sú ideálne do teplého počasia na tréning v gyme a..

 

Dámske legíny Under Armour All Over čierne

34,99 € Bez DPH: 29,16 €

Under Armour dámske legíny čierne sú vyrobené z kvalitného materiálu Under armour, ktorý je príjemný na dotyk a zachováva si všetky funkčné vlastnosti. Výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Je pružný do všetkých 4 strán, aby neprekážal pri žiadnom pohybe. Sú ideálne do..

 

Dámske legíny Under Armour ColdGear čierne

48,99 € Bez DPH: 40,83 €

Under Armour ColdGear dámske legíny čierne sú vyrobené z kvalitného materiálu Under armour, ktorý je príjemný na dotyk a zachováva si všetky funkčné vlastnosti. Materiál legín je dvojitej hrúbky/zateplený - určený do chladného počasia.Je pružný do všetkých 4 strán, aby neprekážal pri žiadn..

 

Dámske legíny Under Armour Favorite čierne

31,99 € Bez DPH: 26,66 €

Under Armour dámske legíny čierne sú vyrobené z kvalitného materiálu Under armour, ktorý je príjemný na dotyk a zachováva si všetky funkčné vlastnosti. Výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Je pružný do všetkých 4 strán, aby neprekážal pri žiadnom pohybe. Sú ideálne do..

 

Dámske legíny Under Armour Favorite sivo-ružové

35,00 € Bez DPH: 29,17 €

Under Armour dámske legíny sivej farby sú vyrobené z kvalitného materiálu Under armour, ktorý je príjemný na dotyk a zachováva si všetky funkčné vlastnosti. Výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Je pružný do všetkých 4 strán, aby neprekážal pri žiadnom pohybe. Sú ideálne do tepl..

 

Dámske legíny Under Armour Favorite sivo-žlté

35,00 € Bez DPH: 29,17 €

Under Armour dámske legíny sivej farby sú vyrobené z kvalitného materiálu Under armour, ktorý je príjemný na dotyk a zachováva si všetky funkčné vlastnosti. Výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Je pružný do všetkých 4 strán, aby neprekážal pri žiadnom pohybe. Sú ideálne do tepl..

 

Dámske legíny Under Armour Favorite Wordmark sivé

40,50 € Bez DPH: 33,75 €

Under Armour Favorite Wordmark dámske legíny v sivej farbe sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk a zachováva si všetky funkčné vlastnosti. Výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Je pružný do všetkých 4 strán, aby neprekážal pri žiadnom pohybe. S..

 

Dámske legíny Under Armour Favourite Graphic čierne

44,99 € Bez DPH: 37,49 €

Under Armour dámske Favourite Graphic legíny čierne sú vyrobené z kvalitného materiálu Under armour, ktorý je príjemný na dotyk a zachováva si všetky funkčné vlastnosti. Výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Je pružný do všetkých 4 strán, aby neprekážal pri žiadnom pohybe.&..

 

Dámske legíny Under Armour Favourite Graphic sivé

44,99 € Bez DPH: 37,49 €

Under Armour Favourite Graphic dámske legíny v sivej farbe sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk a zachováva si všetky funkčné vlastnosti. Výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Je pružný do všetkých 4 strán, aby neprekážal pri žiadnom pohybe. S..

 

Dámske legíny Under Armour Fly By čierne

41,99 € Bez DPH: 34,99 €

Under Armour dámske legíny čierne sú vyrobené z kvalitného materiálu Under armour, ktorý je príjemný na dotyk a zachováva si všetky funkčné vlastnosti. Výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Je pružný do všetkých 4 strán, aby neprekážal pri žiadnom pohybe. Sú ideálne do..

 

Dámske legíny Under Armour Graphic sivé

34,99 € Bez DPH: 29,16 €

Under Armour Graphic dámske legíny v sivej farbe sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk a zachováva si všetky funkčné vlastnosti. Výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Je pružný do všetkých 4 strán, aby neprekážal pri žiadnom pohybe. Sú ideálne ..

 

Dámske legíny Under Armour Vanish Printed čierne

59,99 € Bez DPH: 49,99 €

Under Armour Vanish Printed legíny v čiernej farbe sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk a zachováva si všetky funkčné vlastnosti. Výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Je pružný do všetkých 4 strán, aby neprekážal pri žiadnom pohybe. Sú ideáln..

 

Dámske legíny Under Armour Wordmark čierne

45,00 € Bez DPH: 37,50 €

Under Armour Wordmark legíny v čiernej farbe sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk a zachováva si všetky funkčné vlastnosti. Výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Je pružný do všetkých 4 strán, aby neprekážal pri žiadnom pohybe. Sú ideálne do t..

 

Dámsky opasok Under Armour Printed Golf bielo-ružový

20,99 € Bez DPH: 17,49 €

Štýlový športový opasok pre dámy, ktorý sa výborne nosí a je praktický. Športové, no zároveň elegantné prevedenie sa hodí na športové, či každodenné nosenie. Veľkosť je nastaviteľná - podľa obvodu pásu. Na kovovej pracke je nápis Under Armour, na voľnom opačnom konci je..

 

Dámsky opasok Under Armour Printed Golf biely

20,99 € Bez DPH: 17,49 €

Štýlový športový opasok pre dámy, ktorý sa výborne nosí a je praktický. Športové, no zároveň elegantné prevedenie sa hodí na športové, či každodenné nosenie. Veľkosť je nastaviteľná - podľa obvodu pásu. Na kovovej pracke je nápis Under Armour, na voľnom opačnom konci je..

 
Pánske basketbalové kraťasy Under Armour Court Vader modré
-22%

Pánske basketbalové kraťasy Under Armour Court Vader modré

38,00 €30,00 € Bez DPH: 25,00 €

Under Armour kraťasy v modrej farbe sú vyrobené z jemnej a ľahkej tkaniny, takže doprajú maximálne pohodlie. Materiál výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Sú ideálne do teplého počasia na tréning vo vnútri alebo vonku. Dve postranné vrecká po bokoch umožnia uloženie drobno..

 

Pánske kompresné 3/4 legíny Under Armour HG 2.0 čierne

35,99 € Bez DPH: 29,99 €

Under Armour 3/4 legíny v čiernej farbe sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk a zachováva si všetky funkčné vlastnosti. Výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Je pružný do všetkých 4 strán, aby neprekážal pri žiadnom pohybe. Sú ideálne do tepléh..

 
Pánske kompresné kraťasy Under Armour 2.0 biele
-17%

Pánske kompresné kraťasy Under Armour 2.0 biele

30,00 €25,00 € Bez DPH: 20,83 €

Under Armour kraťasy v bielej farbe sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk a zachováva si všetky funkčné vlastnosti. Výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Je pružný do všetkých 4 strán, aby neprekážal pri žiadnom pohybe. Sú ideálne do teplého po..

 
Pánske kompresné kraťasy Under Armour HG biele
-17%

Pánske kompresné kraťasy Under Armour HG biele

30,00 €25,00 € Bez DPH: 20,83 €

Under Armour kraťasy v bielej farbe sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk a zachováva si všetky funkčné vlastnosti. Výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Je pružný do všetkých 4 strán, aby neprekážal pri žiadnom pohybe. Sú ideálne do teplého po..

 

Pánske kompresné legíny Under Armour 2.0 čierne

35,99 € Bez DPH: 29,99 €

Under Armour legíny v čiernej farbe sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk a zachováva si všetky funkčné vlastnosti. Výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Je pružný do všetkých 4 strán, aby neprekážal pri žiadnom pohybe. Sú ideálne do teplého po..

 

Pánske kompresné legíny Under Armour 2.0 navy

35,99 € Bez DPH: 29,99 €

Under Armour legíny v navy farbe sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk a zachováva si všetky funkčné vlastnosti. Výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Je pružný do všetkých 4 strán, aby neprekážal pri žiadnom pohybe. Sú ideálne do teplého počas..

 

Pánske kompresné legíny Under Armour 2.0 sivé

35,99 € Bez DPH: 29,99 €

Under Armour legíny v sivej farbe sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk a zachováva si všetky funkčné vlastnosti. Výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Je pružný do všetkých 4 strán, aby neprekážal pri žiadnom pohybe. Sú ideálne do teplého poča..

 

Pánske kompresné legíny Under Armour Graphic čierne

39,99 € Bez DPH: 33,33 €

Under Armour legíny v čiernej farbe sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk a zachováva si všetky funkčné vlastnosti. Výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Je pružný do všetkých 4 strán, aby neprekážal pri žiadnom pohybe. Sú ideálne do teplého po..

 

Pánske kompresné legíny Under Armour Novlty biele

39,99 € Bez DPH: 33,33 €

Under Armour legíny v bielej farbe sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk a zachováva si všetky funkčné vlastnosti. Výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Je pružný do všetkých 4 strán, aby neprekážal pri žiadnom pohybe. Sú ideálne do teplého poč..

 

Pánske kompresné legíny Under Armour Novlty modré

39,99 € Bez DPH: 33,33 €

Under Armour legíny v modrej farbe sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk a zachováva si všetky funkčné vlastnosti. Výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Je pružný do všetkých 4 strán, aby neprekážal pri žiadnom pohybe. Sú ideálne do teplého poč..

 

Pánske kompresné legíny Under Armour Novlty navy

39,99 € Bez DPH: 33,33 €

Under Armour legíny v navy farbe sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk a zachováva si všetky funkčné vlastnosti. Výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Je pružný do všetkých 4 strán, aby neprekážal pri žiadnom pohybe. Sú ideálne do teplého počasia na trén..

 

Pánske kompresné legíny Under Armour Vanish čierne

39,99 € Bez DPH: 33,33 €

Under Armour legíny v čiernej farbe sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk a zachováva si všetky funkčné vlastnosti. Výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Je pružný do všetkých 4 strán, aby neprekážal pri žiadnom pohybe. Sú ideálne do teplého po..

 
Pánske kraťasy Under Armour 2 v 1 čierne
-28%

Pánske kraťasy Under Armour 2 v 1 čierne

48,00 €35,00 € Bez DPH: 29,17 €

Under Armour kraťasy v čiernej farbe sú vyrobené z ľahkého a odolného materiálu, ktorý je pokrytý matným finišom. Materiál má všetky potrebné vlastnosti funkčného odevu určeného pre kvalitný športový výkon. Produkt je tvorený zo spodnej kompresnej časti - dlhšia časť 23 cm  +&nbs..

 
Pánske kraťasy Under Armour 2 v 1 svetlomodré
-28%

Pánske kraťasy Under Armour 2 v 1 svetlomodré

48,00 €35,00 € Bez DPH: 29,17 €

Under Armour kraťasy vo svetlomodrej farbe sú vyrobené z ľahkého a odolného materiálu, ktorý je pokrytý matným finišom. Materiál má všetky potrebné vlastnosti funkčného odevu určeného pre kvalitný športový výkon. Produkt je tvorený zo spodnej kompresnej časti - dlhšia časť 23 cm  ..

 
Pánske kraťasy Under Armour 2 v 1 tmavomodré
-28%

Pánske kraťasy Under Armour 2 v 1 tmavomodré

48,00 €35,00 € Bez DPH: 29,17 €

Under Armour kraťasy v tmavomodrej farbe sú vyrobené z ľahkého a odolného materiálu, ktorý je pokrytý matným finišom. Materiál má všetky potrebné vlastnosti funkčného odevu určeného pre kvalitný športový výkon. Produkt je tvorený zo spodnej kompresnej časti - dlhšia časť 23 cm  +..

 
Pánske kraťasy Under Armour 2 v 1 tmavozelené
-28%

Pánske kraťasy Under Armour 2 v 1 tmavozelené

48,00 €35,00 € Bez DPH: 29,17 €

Under Armour kraťasy v tmavozelenej farbe sú vyrobené z ľahkého a odolného materiálu, ktorý je pokrytý matným finišom. Materiál má všetky potrebné vlastnosti funkčného odevu určeného pre kvalitný športový výkon. Produkt je tvorený zo spodnej kompresnej časti - dlhšia časť 23 cm  ..

 
Pánske kraťasy Under Armour Ali Rope a Dope biele
-29%

Pánske kraťasy Under Armour Ali Rope a Dope biele

41,99 €30,00 € Bez DPH: 25,00 €

Under Armour kraťasy v bielej farbe sú vyrobené z jemnej a kvalitnej bavlny, takže doprajú maximálne pohodlie. Materiál výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Pružná gumička v páse zaručí dokonalé usadenie. Sú ideálne do teplého počasia na tréning v gyme alebo vonku. Dv..

 
Pánske kraťasy Under Armour Ez Knit sivé
-22%

Pánske kraťasy Under Armour Ez Knit sivé

38,00 €30,00 € Bez DPH: 25,00 €

Under Armour kraťasy v sivej farbe sú vyrobené z jemnej a kvalitnej bavlny, takže doprajú maximálne pohodlie. Materiál výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Rebrovaný pás so silnou gumou zaručí dokonalé usadenie. Sú ideálne do teplého počasia na tréning v gyme alebo vo..

 
Pánske kraťasy Under Armour Jacquard zelené
-32%

Pánske kraťasy Under Armour Jacquard zelené

44,00 €30,00 € Bez DPH: 25,00 €

Under Armour kraťasy v zelenej farbe sú vyrobené z jemnej a kvalitnej tkaniny, takže doprajú maximálne pohodlie. Materiál výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Rebrovaný pás so silnou gumou zaručí dokonalé usadenie. Sú ideálne do teplého počasia na tréning v gyme alebo..

 
Pánske kraťasy Under Armour Launch Split čierne
-42%

Pánske kraťasy Under Armour Launch Split čierne

40,76 €24,00 € Bez DPH: 20,00 €

Under Armour kraťasy v čiernej farbe sú vyrobené z jemnej a ľahkej tkaniny, takže doprajú maximálne pohodlie. Materiál výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Sú ideálne do teplého počasia na tréning v gyme alebo vonku. Dve postranné vrecká po bokoch umožnia uloženie drobnost..

 
Pánske kraťasy Under Armour Launch Split modré
-42%

Pánske kraťasy Under Armour Launch Split modré

40,76 €24,00 € Bez DPH: 20,00 €

Under Armour kraťasy v modrej farbe sú vyrobené z jemnej a ľahkej tkaniny, takže doprajú maximálne pohodlie. Materiál výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Sú ideálne do teplého počasia na tréning v gyme alebo vonku. Dve postranné vrecká po bokoch umožnia uloženie drobností..

 
Pánske kraťasy Under Armour Microthread Terry sivé
-36%

Pánske kraťasy Under Armour Microthread Terry sivé

49,99 €32,00 € Bez DPH: 26,67 €

Under Armour kraťasy v sivej farbe sú vyrobené z jemnej a kvalitnej bavlny, takže doprajú maximálne pohodlie. Materiál výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Pružná gumička v páse zaručí dokonalé usadenie. Sú ideálne do teplého počasia na tréning v gyme alebo vonku. Dve..

 
Pánske kraťasy Under Armour Mirage 8 čierne
-37%

Pánske kraťasy Under Armour Mirage 8 čierne

34,80 €22,00 € Bez DPH: 18,33 €

Under Armour kraťasy v čiernej farbe sú vyrobené z jemnej a ľahkej tkaniny, takže doprajú maximálne pohodlie. Materiál výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Sú ideálne do teplého počasia na tréning v gyme alebo vonku. Dve postranné vrecká po bokoch umožnia uloženie drobnost..

 
Pánske kraťasy Under Armour Mirage 8 sivé
-37%

Pánske kraťasy Under Armour Mirage 8 sivé

34,80 €22,00 € Bez DPH: 18,33 €

Under Armour kraťasy v sivej farbe sú vyrobené z jemnej a ľahkej tkaniny, takže doprajú maximálne pohodlie. Materiál výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Sú ideálne do teplého počasia na tréning v gyme alebo vonku. Dve postranné vrecká po bokoch umožnia uloženie drobností ..

 
Pánske kraťasy Under Armour Sportstyle Graphic červené
-34%

Pánske kraťasy Under Armour Sportstyle Graphic červené

49,35 €33,00 € Bez DPH: 27,50 €

Under Armour kraťasy v červenej farbe sú vyrobené z jemnej a kvalitnej bavlny, takže doprajú maximálne pohodlie. Materiál výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Rebrovaný pás so silnou gumou zaručí dokonalé usadenie. Sú ideálne do teplého počasia na tréning v gyme alebo..

 
Pánske kraťasy Under Armour Sportstyle Graphic čierne
-34%

Pánske kraťasy Under Armour Sportstyle Graphic čierne

49,35 €33,00 € Bez DPH: 27,50 €

Under Armour kraťasy v čiernej farbe sú vyrobené z jemnej a kvalitnej bavlny, takže doprajú maximálne pohodlie. Materiál výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Rebrovaný pás so silnou gumou zaručí dokonalé usadenie. Sú ideálne do teplého počasia na tréning v gyme alebo ..

 
Pánske kraťasy Under Armour Sportstyle Graphic sivé
-34%

Pánske kraťasy Under Armour Sportstyle Graphic sivé

49,35 €33,00 € Bez DPH: 27,50 €

Under Armour kraťasy v sivej farbe sú vyrobené z jemnej a kvalitnej bavlny, takže doprajú maximálne pohodlie. Materiál výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Rebrovaný pás so silnou gumou zaručí dokonalé usadenie. Sú ideálne do teplého počasia na tréning v gyme alebo vo..

 
Pánske kraťasy Under Armour TRX modré
-22%

Pánske kraťasy Under Armour TRX modré

38,00 €29,90 € Bez DPH: 24,92 €

Under Armour kraťasy v modrej farbe sú vyrobené z jemnej a kvalitnej bavlny, takže doprajú maximálne pohodlie. Materiál výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Rebrovaný pás so silnou gumou zaručí dokonalé usadenie. Sú ideálne do teplého počasia na tréning v gyme alebo v..

 
Pánske kraťasy Under Armour Woven Graphic zelené
-25%

Pánske kraťasy Under Armour Woven Graphic zelené

29,00 €22,00 € Bez DPH: 18,33 €

Under Armour kraťasy v zelenej farbe sú vyrobené z jemnej a kvalitnej bavlny, takže doprajú maximálne pohodlie. Materiál výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Rebrovaný pás so silnou gumou zaručí dokonalé usadenie. Sú ideálne do teplého počasia na tréning v gyme alebo ..

 

Pánske legíny Under Armour ColdGear Infrared taktické

49,99 € Bez DPH: 41,66 €

Under Armour legíny v taktickej farbe sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk a zachováva si všetky funkčné vlastnosti. Výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Je pružný do všetkých 4 strán, aby neprekážal pri žiadnom pohybe. Výborne Vás zahrejú po..

 

Pánske tepláky Under Armour Sportstyle Jogger sivé

38,49 € Bez DPH: 32,08 €

Under Armour tepláky v sivej farbe sú vyrobené z veľmi kvalitného materiálu STORM1, ktorý je určený do chladnejšieho počasia. Tepláky vo voľnom strihu sa príjemne nosia, pretože vďaka pružnej gumičke na páse a spodku nohavíc nikde netlačia. Materiál nezapácha a vďaka anti-odor te..

 

Pánske tepláky Under Armour Sportstyle Jogger tmavozelené

54,99 € Bez DPH: 45,83 €

Under Armour tepláky v tmavozelenej farbe sú vyrobené z veľmi kvalitného materiálu STORM1, ktorý je určený do chladnejšieho počasia. Tepláky vo voľnom strihu sa príjemne nosia, pretože vďaka pružnej gumičke na páse a spodku nohavíc nikde netlačia. Materiál nezapácha a vďaka anti-..

 

Pánske tepláky Under Armour Tech II. čierne

34,99 € Bez DPH: 29,16 €

Under Armour tepláky v čiernej farbe sú vyrobené z veľmi kvalitného materiálu Armour Tech, ktorý je neuveriteľne ľahký a funkčný. Rýchlo schne a neťaží. Tepláky, alebo pre niekoho aj nohavice na bežné nosenie sú ideálne ako jediná, alebo vrchná vrstva na kompresné legíny keď ešte..

 

Pánske tepláky Under Armour Tech III. čierne

40,50 € Bez DPH: 33,75 €

Under Armour tepláky v čiernej farbe sú vyrobené z veľmi kvalitného materiálu Armour Tech, ktorý je neuveriteľne ľahký a funkčný. Rýchlo schne a neťaží. Tepláky, alebo pre niekoho aj nohavice na bežné nosenie sú ideálne ako jediná, alebo vrchná vrstva na kompresné legíny keď ešte..

 

Pánsky opasok Under Armour Braided čierno-biely

28,79 € Bez DPH: 23,99 €

Pánsky čierno-biely pletený opasok Elastický pletený opasok s klasickou Under Armour sponou. Štýlový športový opasok pre pánov a chlapcov sa výborne nosí a je praktický. Opasok má zapletanú konštrukciu v nadčasovej čiernobielej farbe. Veľkosť je totožná s veľkosťam..

 

Pánsky opasok Under Armour Braided čierny

28,79 € Bez DPH: 23,99 €

Pánsky pletený čierny opasok Elastický pletený opasok s klasickou Under Armour sponou. Štýlový športový opasok pre pánov a chlapcov sa výborne nosí a je praktický. Opasok má zapletanú konštrukciu v nadčasovej čiernej farbe. Veľkosť je totožná s veľkosťami nohavíc.&..

 

Potítko Under Armour biele

9,22 € Bez DPH: 7,68 €

Vyrobené zo špeciálneho materiálu, ktorý výborne saje pot počas náročného športového výkonu. Vaše dlane ostanú suché a Vy sa budete môcť plne koncentrovať na športový výkon. Balenie obsahuje 2 ks.Zloženie: 96% Polyester, 4% GumaFarba:Biela s čiernym logom Under Armour..

Nie je na sklade  

Potítko Under Armour čierny maskáč

9,22 € Bez DPH: 7,68 €

Vyrobené zo špeciálneho materiálu, ktorý výborne saje pot počas náročného športového výkonu. Vaše dlane ostanú suché a Vy sa budete môcť plne koncentrovať na športový výkon. Balenie obsahuje 2 ks.Zloženie: 96% Polyester, 4% GumaFarba:Maskáčová čierna..

 
Ruksak UA Roland Backpack-BLK Black čierny
-18%

Ruksak UA Roland Backpack-BLK Black čierny

40,00 €33,00 € Bez DPH: 27,50 €

Technológia UA Storm poskytuje povrchovo odolný povrch, vysoko odolný voči vode. 2 veľké hlavné oddiely so zapínaním na zips. Pevný spodný panel s povrchovou úpravou odolnou proti oderu. Polstrované puzdro na notebook v rozmere 15". Vode odolné predné vrecko na cennosti, ktoré zaistí bezpečnosť vaši..

 
Ruksak UA Roland Backpack-GRN Outpost Green zelený
-18%

Ruksak UA Roland Backpack-GRN Outpost Green zelený

40,00 €33,00 € Bez DPH: 27,50 €

Technológia UA Storm poskytuje povrchovo odolný povrch, vysoko odolný voči vode. 2 veľké hlavné oddiely so zapínaním na zips. Pevný spodný panel s povrchovou úpravou odolnou proti oderu. Polstrované puzdro na notebook v rozmere 15". Vode odolné predné vrecko na cennosti, ktorá zaistí bezpečnosť vaši..

 
Ruksak Under Armour Roland Backpack-BLK elegant čierny
-18%

Ruksak Under Armour Roland Backpack-BLK elegant čierny

40,00 €33,00 € Bez DPH: 27,50 €

Praktický a štýlový ruksak do školy, na tréning, alebo na výlet. Kvalitný ruksak svetovej značky Under Armour čiernej farby je vyrobený z kvalitného vodeodolného materiálu s technológiou STORM1, ktorý je ľahký a odolný a dobre ochráni Vaše veci. Obsahuje priestranné vrecká, ktoré sa dajú dobre ..

 
Ruksak Under Armour Roland Backpack-NVY Academy elegant modrý
-18%

Ruksak Under Armour Roland Backpack-NVY Academy elegant modrý

40,00 €33,00 € Bez DPH: 27,50 €

Praktický a štýlový ruksak do školy, na tréning, alebo na výlet. Kvalitný ruksak svetovej značky Under Armour modrej farby je vyrobený z kvalitného vodeodolného materiálu s technológiou STORM1, ktorý je ľahký a odolný a dobre ochráni Vaše veci. Obsahuje priestranné vrecká, ktoré sa dajú dobre u..

 
Dámska taška Under Armour Favorite Graphic Tote ružová
-35%

Dámska taška Under Armour Favorite Graphic Tote ružová

34,92 €23,00 € Bez DPH: 19,17 €

Športová taška, ktorá sa veľmi dobre nosí cez rameno, alebo bežne v ruke. Má veľký úložný priestor a vo vnútri je postranné vrecko, do ktorého sa dajú uložiť rôzne drobnosti. Rozmery š 53 x v 36 x h 18 cm a objem 25 litrov. Ideálna na zbalenie vecí do fitka, alebo inú formu tréningu, kde je potrebn..

 
Dámska taška Under Armour Favorite Graphic Tote svetlomodrá
-35%

Dámska taška Under Armour Favorite Graphic Tote svetlomodrá

34,92 €23,00 € Bez DPH: 19,17 €

Športová taška, ktorá sa veľmi dobre nosí cez rameno, alebo bežne v ruke. Má veľký úložný priestor a vo vnútri je postranné vrecko, do ktorého sa dajú uložiť rôzne drobnosti. Rozmery š 53 x v 36 x h 18 cm a objem 25 litrov. Ideálna na zbalenie vecí do fitka, alebo inú formu tréningu, kde je potrebn..

 
Ruksak Under Armour Expandable maskáčový
-20%

Ruksak Under Armour Expandable maskáčový

40,76 €33,00 € Bez DPH: 27,50 €

Je vyrobený z kvalitného vodeodolného materiálu STORM1, ktorý je úžasne ľahký a odolný. Under Armour Storm Gear používa DWR technológiu, ktorá odpudzuje vodu bez toho aby stratila priedušnosť. Ruksak má nastaviteľné polstrované popruhy pre maximálne pohodlie a komfort počas nosenia. Je kon..

 
Ruksak Under Armour Hustle bordový
-20%

Ruksak Under Armour Hustle bordový

40,76 €33,00 € Bez DPH: 27,50 €

Je vyrobený z kvalitného vodeodolného materiálu STORM1, ktorý je úžasne ľahký a odolný. Ruksak má reflexne prvky, vhodný na turistiku ako aj na bežné nosenie.Under Armour Storm Gear používa DWR technológiu, ktorá odpudzuje vodu bez toho aby stratila priedušnosť. Ruksak má nastaviteľné polstrova..

 
Ruksak Under Armour Hustle camo čierny
-38%

Ruksak Under Armour Hustle camo čierny

64,04 €39,90 € Bez DPH: 33,25 €

Je vyrobený z kvalitného vodeodolného materiálu STORM1, ktorý je úžasne ľahký a odolný. Ruksak má reflexne prvky, vhodný na turistiku ako aj na bežné nosenie.Under Armour Storm Gear používa DWR technológiu, ktorá odpudzuje vodu bez toho aby stratila priedušnosť. Ruksak má nastaviteľné polstrova..

 
Ruksak Under Armour Hustle sivo-zelený
-34%

Ruksak Under Armour Hustle sivo-zelený

64,04 €42,60 € Bez DPH: 35,50 €

Je vyrobený z kvalitného vodeodolného materiálu STORM1, ktorý je úžasne ľahký a odolný. Ruksak má reflexne prvky, vhodný na turistiku ako aj na bežné nosenie.Under Armour Storm Gear používa DWR technológiu, ktorá odpudzuje vodu bez toho aby stratila priedušnosť. Ruksak má nastaviteľné polstrova..

 
Ruksak Under Armour Hustle sivý
-20%

Ruksak Under Armour Hustle sivý

40,76 €33,00 € Bez DPH: 27,50 €

Je vyrobený z kvalitného vodeodolného materiálu STORM1, ktorý je úžasne ľahký a odolný. Ruksak má reflexne prvky, vhodný na turistiku ako aj na bežné nosenie.Under Armour Storm Gear používa DWR technológiu, ktorá odpudzuje vodu bez toho aby stratila priedušnosť. Ruksak má nastaviteľné polstrova..

 
Ruksak Under Armour Scrimmage 2.0-BLK čierny
-20%

Ruksak Under Armour Scrimmage 2.0-BLK čierny

45,00 €36,00 € Bez DPH: 30,00 €

Buď štýlový s praktickým a kvalitným ruksakom Under Armour, ktorý využiješ na cestách aj v školeKvalitný ruksak svetovej značky Under Armour čiernej farby s veľkým logom UA je vyrobený z kvalitného vode odolného materiálu s technológiou STORM1 s povrchovou úpravou Durable Water Repllent (DWR), ..

 
Športová dámska taška Under Armour Favourite Duffel žltá
-36%

Športová dámska taška Under Armour Favourite Duffel žltá

46,56 €30,00 € Bez DPH: 25,00 €

Športová žltá dámska taška s logom UA Farba: žltáMateriál: 100 % polyester, mierne vodeodolnýModerný dizajnVhodná na prepravu oblečenia a obuviSkvelá tréningová taška pre všetky vaše potreby do posilňovneVnútri tašky malé vrecko na cennosti a mobilNastaviteľný popruh cez ramenoRozmery: 56 x 27 ..

 
Športová taška Under Armour Undeniable Duffel maskáčová 40l
-25%

Športová taška Under Armour Undeniable Duffel maskáčová 40l

46,56 €35,00 € Bez DPH: 29,17 €

Je vyrobená z nepremokavého materiálu STORM1, ktorý zabráni presiaknutiu vody počas nepriaznivého počasia. Svetová americká značka Under Armour pri jej výrobe myslela na praktickosť a kompaktnosť.  Konštrukcia tašky je vyskladaná z veľkej kapsy na zips, menšími kapsami po b..

 
Športová taška Under Armour Undeniable Duffel maskáčová 60l
-28%

Športová taška Under Armour Undeniable Duffel maskáčová 60l

52,40 €38,00 € Bez DPH: 31,67 €

Je vyrobená z nepremokavého materiálu STORM1, ktorý zabráni presiaknutiu vody počas nepriaznivého počasia. Svetová americká značka Under Armour pri jej výrobe myslela na praktickosť a kompaktnosť. Konštrukcia tašky je vyskladaná z veľkej kapsy na zips, menšími kapsami po bokoch a malou kapsou na pr..

 
Športová taška Under Armour Undeniable Duffel ružová
-34%

Športová taška Under Armour Undeniable Duffel ružová

52,40 €35,00 € Bez DPH: 29,17 €

Je vyrobená z nepremokavého materiálu STORM1, ktorý zabráni presiaknutiu vody počas nepriaznivého počasia. Svetová americká značka Under Armour pri jej výrobe myslela na praktickosť a kompaktnosť.  Konštrukcia tašky je vyskladaná z veľkej kapsy na zips, menšími kapsami po b..

 
Športová taška Under Armour Undeniable Duffel sivo-zelená
-24%

Športová taška Under Armour Undeniable Duffel sivo-zelená

52,40 €39,90 € Bez DPH: 33,25 €

Je vyrobená z nepremokavého materiálu STORM1, ktorý zabráni presiaknutiu vody počas nepriaznivého počasia. Svetová americká značka Under Armour pri jej výrobe myslela na praktickosť a kompaktnosť.  Konštrukcia tašky je vyskladaná z veľkej kapsy na zips, menšími kapsami po b..

 
Športový vak Under Armour Ozsee Sackpack červený
-20%

Športový vak Under Armour Ozsee Sackpack červený

18,62 €15,00 € Bez DPH: 12,50 €

Športový červený vak logom UA Farba: červenáMateriál: 50 % polyester, 50% nylonModerný dizajnVhodný na prepravu oblečenia a obuviIdeálny aj ako vrecko na školské potrebyRozmery: 45 x 35 x 5 cmObjem: 15 l..

 
Športový vak Under Armour Sackpack čierny
-20%

Športový vak Under Armour Sackpack čierny

18,62 €15,00 € Bez DPH: 12,50 €

Športový čierny vak so sivým logom UA Farba: čierna, siváMateriál: 50 % polyester, 50% nylonModerný dizajnVhodný na prepravu oblečenia a obuviIdeálny aj ako vrecko na školské potrebyRozmery: 45 x 35 x 5 cmObjem: 15 l..

 
Zobrazuje sa 1 až 100 z 246 položiek (3 stránok)