Brazilky

magnifier

Brazilky

Brazílske nohavičky sú veľmi obľúbeným kúskom dámskej bielizne, pretože sú kompromisom medzi klasickými nohavičkami a tangami. Vytvárajú guľatý tvar zadočku, ale zároveň Vám ho veľmi neodhalia. Brazilky sa veľmi páčia aj mužom, pretože pôsobia romanticky a zároveň sexy. Zvyčajne sú ukončené čipkou, ale môžu to byť aj športové kúsky z kvalitnej bavlny. Wantee má v ponuke brazílske nohavičky atraktívnych a obľúbených značiek ako Calvin Klein či Tommy Hilfiger. Nájdite si svoj kúsok na bežné nosenie aj výnimočné príležitosti, alebo ich vyberte ako darček. V ponuke máme aj výhodné 2- a 3- balenia. A ak Vám nesadnú, tak ich bez problémov vymeníme. Doprava nad 35 € je zadarmo. 

Váš nákupný košík je prázdny!

Špeciálne ponuky do vašej schránky

Newsletter

Ak sa vám náš sortiment páči, prihláste sa do nášho newsletteru. My Vám pošleme mail vždy, keď budeme mať niečo zaujímavé alebo nové. Odoberatelia dostávajú aj špeciálne ponuky, ktoré nikde inde nenájdete!

Vybraná možnosť nie je skladom. Zadajte svoju e-mailovú adresu a my vás budeme informovať, hneď ako bude produkt k dispozícii.

Meno
E-mail
Telefón
Komentáre