Björn Borg

Značka Björn Borg je spätá s menom jedného z najznámejších tenisových hráčov v histórii tohto športu. Práve legendárny švédsky tenista sa stal zakladateľom tejto úspešnej značky športového charakteru. Výroba sa sústredí na produkciu výnimočne kvalitnej spodnej bielizne a oblečenia, ktoré sú známe svojimi farebnými kombináciami. Ako povedal Borg: „Ak máte strach z prehry, nezaslúžite si vyhrať."


Dámske legíny Björn Borg Blocked Caren 7/8 čierne

49,95 € Bez DPH: 41,63 €

Legíny sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk a zachováva si všetky funkčné vlastnosti. Výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Je pružný do všetkých 4 strán, aby neprekážal pri žiadnom pohybe. Výborný moderný dizajn vytvára nápis Björn Borg ..

 

Dámske legíny Björn Borg Cajsa 3/4 čierne

39,95 € Bez DPH: 33,29 €

Legíny sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk a zachováva si všetky funkčné vlastnosti. Výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Je pružný do všetkých 4 strán, aby neprekážal pri žiadnom pohybe. Výborný moderný dizajn vytvára nápis Björn Borg ..

 

Dámske legíny Björn Borg Calina čierne

59,95 € Bez DPH: 49,96 €

Legíny sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk a zachováva si všetky funkčné vlastnosti. Výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Je pružný do všetkých 4 strán, aby neprekážal pri žiadnom pohybe. Výborne sedia v páse vďaka pružnej gumke.Farba: čiernaMate..

 

Dámske legíny Björn Borg Calina Sunset čierno-ružové

59,95 € Bez DPH: 49,96 €

Legíny sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk a zachováva si všetky funkčné vlastnosti. Výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Je pružný do všetkých 4 strán, aby neprekážal pri žiadnom pohybe. Výborne sedia v páse vďaka pružnej gumke.Farba: čierno-ruž..

 

Dámske legíny Björn Borg L.A. Stripe čierne

39,95 € Bez DPH: 33,29 €

Legíny sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk a zachováva si všetky funkčné vlastnosti. Výborne prepúšťa pot od tela a pomáha zachovať telo suché. Je pružný do všetkých 4 strán, aby neprekážal pri žiadnom pohybe. Výborne sedia v páse vďaka pružnej gumke so štýlovým nápis..

 

Dámske tričko Björn Borg Talise Polo biele

29,00 € Bez DPH: 24,17 €

Dámske športové polo tričko s krátkym rukávom a golierikom v bielej farbe. Športové no zároveň elegantné a štýlové polo tričko je určené pre všetky vaše športy. Polokošeľa Björn Borg Talis Polo je vyrobená z polyesteru, s golierikom a ozdobným čiernym prúžkom. Na spodnej strane trička ikonické logo ..

 

Dámske tričko Björn Borg Talise Polo čierne

29,00 € Bez DPH: 24,17 €

Dámske športové polo tričko s krátkym rukávom a golierikom v čiernej farbe. Športové no zároveň elegantné a štýlové polo tričko je určené pre všetky vaše športy. Polokošeľa Björn Borg Talis Polo je vyrobená z polyesteru, s golierikom a ozdobným bielym prúžkom. Na spodnej strane trička ikonické logo ..

 

Ponožky Björn Borg La Flamingo modré

8,95 € Bez DPH: 7,46 €

Ponožky v modrej farbe s bielymi plameniakmi sú vyrobené z kvalitnej organickej bambusové tkaniny, ktorá zabezpečuje vaše pohodlie, a tým robí ponožky vhodnými pre každodenné nosenie. Bambusové vlákna sú prirodzene antibakteriálne, rýchlo odvádzajú vlhkosť, preto eliminujú vznik nežiaduceho zápachu ..

 

Ponožky Björn Borg La Pineapple Mini modré

8,95 € Bez DPH: 7,46 €

Ponožky v modrej farbe s ananásovým vzorom, sú vyrobené z kvalitnej organickej bambusovej tkaniny, ktorá zabezpečuje vaše pohodlie, a tým robí ponožky vhodnými na každodenné nosenie. Bambusové vlákna sú prirodzene antibakteriálne, rýchlo odvádzajú vlhkosť, preto eliminujú vznik nežiaduceho..

Nie je na sklade  

Ponožky Björn Borg La Pineapple Mini ružové

8,95 € Bez DPH: 7,46 €

Ponožky v ružovej farbe s ananásovým vzorom. Sú vyrobené z kvalitnej organickej bambusovej tkaniny, ktorá zabezpečuje vaše pohodlie, a tým robí ponožky vhodnými na každodenné nosenie. Bambusové vlákna sú prirodzene antibakteriálne, rýchlo odvádzajú vlhkosť, preto eliminujú vznik nežiaduceho zápachu ..

 

Ponožky Björn Borg La Rose Garden modré

8,95 € Bez DPH: 7,46 €

Ponožky v modrej farbe s farebným kvetinovým vzorom. Sú vyrobené z kvalitnej organickej bambusovej tkaniny, ktorá zabezpečuje vaše pohodlie, a tým robí ponožky vhodnými na každodenné nosenie. Bambusové vlákna sú prirodzene antibakteriálne, rýchlo odvádzajú vlhkosť, preto eliminujú vznik ne..

 

Tričko Björn Borg Dessi Tee Black Beauty čierne

29,00 € Bez DPH: 24,17 €

Dámske športové tričko s krátkymi vyhrnutými rukávmi v čiernej farbe. Športové no zároveň elegantné a štýlové tričko je určené pre všetky vaše športy. Je vyrobené z kombinácie  polyesteru a elastanu, na hrudi biely nápis svetoznámej značky.Zloženie: 96% Polyester, 4% Elastan..

 

Tričko Björn Borg Dessi Tee Insignia Black čierne

29,00 € Bez DPH: 24,17 €

Dámske športové tričko s krátkymi vyhrnutými rukávmi v čiernej farbe. Športové no zároveň elegantné a štýlové tričko je určené pre všetky vaše športy. Je vyrobené z kombinácie  polyesteru a elastanu, na hrudi ružový nápis svetoznámej značky.Zloženie: 96% Polyester, 4% Elastan..

 

Tričko Björn Borg Dessi Tee Insignia Blue modré

29,00 € Bez DPH: 24,17 €

Dámske športové tričko s krátkymi vyhrnutými rukávmi v modrej farbe. Športové no zároveň elegantné a štýlové tričko je určené pre všetky vaše športy. Je vyrobené z kombinácie  polyesteru a elastanu, na hrudi ružový nápis svetoznámej značky.Zloženie: 96% Polyester, 4% Elastan..

 

Tričko Björn Borg Dessi Tee Jet Stream biele

29,00 € Bez DPH: 24,17 €

Dámske športové tričko s krátkymi vyhrnutými rukávmi v bielej farbe. Športové no zároveň elegantné a štýlové tričko je určené pre všetky vaše športy. Je vyrobené z kombinácie  polyesteru a elastanu, na hrudi nápis svetoznámej značky.Zloženie: 96% Polyester, 4% Elastan..

 

Tričko Björn Borg Tesia V Tee Black Beauty čierne

39,00 € Bez DPH: 32,50 €

Dámske športové tričko v čiernej farbe s krátkym rukávom a výstrihom v tvare V. Tričko je vyrobené z materiálu Hydro Pro, ktorý odvádza vlhkosť od pokožky, aby vás udržal v suchu a pohodlí počas športových aktivít. Má tenký strih s pruhovanou páskou na bokoch a ikonickým logom gumenej tenisovej lopt..

 

Tričko Björn Borg Tesia V Tee Brilliant White biele

39,00 € Bez DPH: 32,50 €

Dámske športové tričko v bielej farbe s krátkym rukávom a výstrihom v tvare V. Tričko je vyrobené z materiálu Hydro Pro, ktorý odvádza vlhkosť od pokožky, aby vás udržal v suchu a pohodli počas športových aktivít. Má tenký strih s pruhovanou páskou na bokoch a ikonickým logom gumenej tenisovej lopti..

 

Pánske tričko Björn Borg Berny Tee Brilliant White biele

29,00 € Bez DPH: 24,17 €

Pánske športové tričko s krátkym rukávom, biele. Nadčasová klasika, Björn Borg Berny Tee tričko je vyrobené zo 100% organickej bavlny a ponúka štýlové a ikonické veľké logo BORG vytlačené na hrudi.Zloženie:100% Bavlna..

 

Pánske tričko Björn Borg Berny Tee Insignia Blue modré

29,00 € Bez DPH: 24,17 €

Pánske športové tričko s krátkym rukávom, modré. Nadčasová klasika, Björn Borg Berny Tee tričko je vyrobené zo 100% organickej bavlny a ponúka štýlové a ikonické veľké logo BORG vytlačené na hrudi.Zloženie:100% Bavlna..

 

Pánske tričko Björn Borg Berny Tee Light Grey Melange sivé

29,00 € Bez DPH: 24,17 €

Pánske športové tričko s krátkym rukávom, sivej farby.Nadčasová klasika, Björn Borg Berny Tee tričko je vyrobené zo 100% organickej bavlny a ponúka štýlové a ikonické veľké logo BORG vytlačené na hrudi. Zloženie: 100% Bavlna..

 

Pánske tričko Björn Borg Berny Tee Maize Yellow žlté

29,00 € Bez DPH: 24,17 €

Pánske športové tričko s krátkym rukávom, žltej farby. Nadčasová klasika, Björn Borg Berny Tee tričko je vyrobené zo 100% organickej bavlny a ponúka štýlové a ikonické veľké logo BORG vytlačené na hrudi.Zloženie: 100% Bavlna..

 

Pánske tričko Björn Borg Signature Logo Tee Black Beauty čierne

29,00 € Bez DPH: 24,17 €

Pánske športové tričko s krátkym rukávom, čierne. Tričko Signature Logo Tee od Björn Borg je vyrobené zo 100% bavlny pre vaše dokonalé pohodlie. Klasický strih trička so štýlovým nápisom na hrudi.Zloženie:100% Bavlna..

 

Tričko Björn Borg Signature 78 Polo biele

35,00 € Bez DPH: 29,17 €

Pánske športové polo tričko s krátkym rukávom a golierikom v bielej farbe. Ľahko priliehavá polokošeľa z mäkkej tkaniny s rebrovaným golierom, Signature 78 Polo pristane k šortkám, či rifliam. Zamilujete sa do jeho mäkkého a nie príliš tesného strihu a kontrastných gombíkov a výšiviek na hrudi. Eleg..

 

Tričko Björn Borg Signature 78 Polo čierne

35,00 € Bez DPH: 29,17 €

Pánske športové polo tričko s krátkym rukávom a golierikom v čiernej farbe. Ľahko priliehavá polokošeľa z mäkkej tkaniny s rebrovaným golierom, Signature 78 Polo pristane k šortkám, či rifliam. Zamilujete sa do jeho mäkkého a nie príliš tesného strihu a kontrastných gombíkov a výšiviek na hrudi. Ele..

 

Tričko Björn Borg Signature Logo Tee Insignia Blue modré

29,00 € Bez DPH: 24,17 €

Pánske športové tričko s krátkym rukávom, modrej farby. Športové tričko Signature Logo Tee od Björn Borg je vyrobené zo 100% bavlny pre vaše dokonalé pohodlie. Klasický strih trička so štýlovým nápisom na hrudi. Zloženie: 100% Bavlna..

 

Tričko Björn Borg Signature Logo Tee Jet Stream biele

29,00 € Bez DPH: 24,17 €

Pánske športové tričko s krátkym rukávom v bielej farbe. Tričko Signature Logo Tee od Björn Borg je vyrobené zo 100% bavlny pre vaše dokonalé pohodlie. Klasický strih trička so štýlovým nápisom na hrudi.Zloženie: 100% Bavlna..

 

Tričko Björn Borg Tee Black Beauty čierne

34,00 € Bez DPH: 28,33 €

Pánske športové tričko s krátkym rukávom, čierne. Tričko Borg Tee od Björn Borg je vyrobené z  kombinácie polyesteru a elastanu, má klasický strih s veľkými nápismi svetoznámej značky na rukávoch.Zloženie: 90% Polyester, 10% Elastan..

 

Tričko Björn Borg Tee Brilliant White biele

34,00 € Bez DPH: 28,33 €

Pánske športové tričko s krátkym rukávom, biele. Tričko Borg Tee od Björn Borg je vyrobené z  kombinácie polyesteru a elastanu, má klasický strih s veľkými nápismi svetoznámej značky na rukávoch.Zloženie: 90% Polyester, 10% Elastan..

 

Tričko Björn Borg Tee La Clouds Grey army

39,00 € Bez DPH: 32,50 €

Pánske športové tričko s krátkym rukávom v army vzore, maskáčové. Vysoko výkonné tréningové tričko z recyklovaného polyesteru. Vyrobené z materiálu Hydro Pro, ktorý odvádza vlhkosť od pokožky, aby vás udržal v suchu. Má klasický strih s ikonickými výtlačkami BORG na rukávoch.Zloženie: 90% Polye..

 

Tričko Björn Borg Tomlin Tee Black Beauty čierne

34,00 € Bez DPH: 28,33 €

Pánske športové tričko s krátkym rukávom, čierne. Tričko Tomlin Tee od Björn Borg je vyrobené z polyesteru, má klasický strih s ikonickým logom - tenisovou loptičkou.Zloženie: 100% Polyester..

 

Tričko Björn Borg Tomlin Tee Brilliant White biele

34,00 € Bez DPH: 28,33 €

Pánske športové tričko s krátkym rukávom, biele. Tričko Tomlin Tee od Björn Borg je vyrobené z polyesteru, má klasický strih s ikonickým logom - tenisovou loptičkou.Zloženie: 100% Polyester..

 

Tričko Björn Borg Tyler Polo Black Beauty čierne

39,00 € Bez DPH: 32,50 €

Pánske športové polo tričko s krátkym rukávom a golierikom v čiernej farbe. Ľahko priliehavá polokošeľa z mäkkej tkaniny s rebrovaným golierom. Pristane k šortkám, či rifliam. Zamilujete sa do jeho mäkkého a nie príliš tesného strihu a a výšiviek na hrudi. Elegantné a štýlové polo tričko pre všetky ..

 

Tričko Björn Borg Tyler Polo Brilliant White biele

39,00 € Bez DPH: 32,50 €

Pánske športové polo tričko s krátkym rukávom a golierikom v bielej farbe. Ľahko priliehavá polokošeľa z mäkkej tkaniny s rebrovaným golierom. Pristane k šortkám, či rifliam. Zamilujete sa do jeho mäkkého a nie príliš tesného strihu a a výšiviek na hrudi. Elegantné a štýlové polo tričko pre všetky v..

 

Ponožky Björn Borg Essential 5-pack

19,95 € Bez DPH: 16,63 €

V balení 5 párov pánskych ponožiek v rôznych farbách a vzoroch vo veľkosti 41-45. Vyrobené z kvalitnej bavlny, ktorá zabezpečuje vaše pohodlie, a tým robí ponožky vhodnými pre každodenné nosenie.  Zloženie: 65 % Bavlna | 33 % Polyester | 2 % Elastan..

Nie je na sklade  

Ponožky Björn Borg Essential biele 3-pack

7,95 € Bez DPH: 6,63 €

V balení 3 páry členkových  ponožiek v bielej farbe vo veľkosti 39-42. Vyrobené z kvalitnej tkaniny, ktorá zabezpečuje vaše pohodlie, a tým robí ponožky vhodnými pre každodenné nosenie.  Zloženie: 49 % Polyester | 40 % Bavlna | 1 % Elastan..

Nie je na sklade  

Ponožky Björn Borg Essential čierne 3-pack

7,95 € Bez DPH: 6,63 €

V balení 3 páry členkových  ponožiek v čiernej farbe vo veľkosti 39-42. Vyrobené z kvalitnej tkaniny, ktorá zabezpečuje vaše pohodlie, a tým robí ponožky vhodnými pre každodenné nosenie.  Zloženie: 49 % Polyester | 40 % Bavlna | 1 % Elastan..

 

Dámske boxerky Björn Borg Soft Tencel Minishorts 2-pack

35,99 € Bez DPH: 29,99 €

Dámske boxerky s nápisom na ľavej strane v dvoch rôznych farbách - béžovej a s leopardím vzorom sú vyrobené z veľmi jemnej a priedušnej látky, ktorá zabezpečuje vaše pohodlie. Bezšvový dizajn nohavičiek vám prináša komfort a zabraňuje podráždeniu kože. Zloženie: 71 % Polyamid 29 % Elastan..

 

Dámske nohavičky Björn Borg La Leo Bikini

18,95 € Bez DPH: 15,79 €

Dámske nohavičky s leopardím vzorom sú vyrobené z veľmi jemnej a priedušnej látky, ktorá zabezpečuje vaše pohodlie. Bezšvový dizajn nohavičiek vám prináša komfort a zabraňuje podráždeniu kože. Zloženie:71 % Polyamid29 % Elastan..

 

Pánske boxerky Björn Borg 2-pack Solid Cotton Stretch biele a čierne

39,00 € Bez DPH: 32,50 €

Pánske boxerky s nápisom v dvoch rôznych farbách - bielej a čiernej sú vyrobené z veľmi mäkkej bavlnenej tkaniny, preto sú vhodné na každodenné nosenie. Zloženie: 95 % Bavlna 5 % Elastan..

 

Pánske boxerky Björn Borg Branch Cotton Stretch 2-pack

39,00 € Bez DPH: 32,50 €

Pánske boxerky v balení 2 kusy - čierne a modré so vzorom a bielym nápisom v páse. Sú vyrobené z veľmi mäkkej tkaniny, preto sú vhodné na každodenné nosenie. Balenie obsahuje 2 kusy.Zloženie: 95 % Bavlna, 5 % Elastan..

 

Pánske boxerky Björn Borg Performance 2-pack čierne

35,00 € Bez DPH: 29,17 €

Pánske boxerky s  bielym nápisom v čiernej farbe sú vyrobené z veľmi mäkkej tkaniny, preto sú vhodné na každodenné nosenie. Balenie obsahuje 2 kusy.Zloženie:88 % Polyamid12 % Elastan..

 

Dámske nohavičky Björn Borg Solid Hipsters 3-pack

44,95 € Bez DPH: 37,46 €

Dámske nohavičky s nápisom na ľavej strane v troch rôznych farbách - béžovej, modrej a čiernej sú vyrobené z veľmi jemnej a priedušnej látky, ktorá zabezpečuje vaše pohodlie. Bezšvový dizajn nohavičiek vám prináša komfort a zabraňuje podráždeniu kože. Zloženie:71 % Polyamid29 % Elastan..

 

Dámske nohavičky String Björn Borg Solid String 3-pack- čierna, béžová, modrá

42,95 € Bez DPH: 35,79 €

Dámske nohavičky String s nápisom na ľavej strane v troch rôznych farbách - béžovej, modrej a čiernej sú vyrobené z veľmi jemnej a priedušnej látky, ktorá zabezpečuje vaše pohodlie. Bezšvový dizajn nohavičiek vám prináša komfort a zabraňuje podráždeniu kože. Zloženie:71 % Polyamid29 % Elastan..

 

Pánske boxerky Björn Borg Shadeline Essential 3-pack-modré, modré army, čierne

39,00 € Bez DPH: 32,50 €

Pánske boxerky v balení 3 kusy - modré, čierne a modré s army vzorom sú vyrobené z veľmi mäkkej bavlnenej tkaniny, preto sú vhodné na každodenné nosenie. Balenie obsahuje 3 kusy.Zloženie:95 % Bavlna5 % Elastan..

 

Pánske boxerky Björn Borg Shadeline Essential 3-pack-sivé, sivé army, čierne

39,00 € Bez DPH: 32,50 €

Pánske boxerky v balení 3 kusy - sivej, čiernej a sivej s army vzorom sú vyrobené z veľmi mäkkej bavlnenej tkaniny, preto sú vhodné na každodenné nosenie. Balenie obsahuje 3 kusy.Zloženie:95 % Bavlna5 % Elastan..

 

Pánske boxerky Björn Borg Solid Essential 3-pack čierne

49,00 € Bez DPH: 40,83 €

Pánske boxerky s nápisom v čiernej farbe sú vyrobené z veľmi mäkkej bavlnenej tkaniny, preto sú vhodné na každodenné nosenie. Balenie obsahuje 3 kusy. Zloženie: 95 % Bavlna 5 % Elastan..

 

Dámska podprsenka Björn Borg La Leo Triangle

34,95 € Bez DPH: 29,13 €

Dámska podprsenka s leopardím vzorom vyrobená z jemného mikrovlákna vám zabezpečí dokonalé pohodlie. Obsahuje nastaviteľné ramienka a vpredu mäkkú sieťovinu pre extra podporu.Zloženie:88 % Polyamid12 % Elastan..

 

Dámska podprsenka Björn Borg Solid Soft čierna

39,95 € Bez DPH: 33,29 €

Dámska športová podprsenka v čiernej farbe vyrobená z jemného mikrovlákna. Materiál vám zabezpečí dokonalé pohodlie, takže táto podprsenka sa stane nevyhnutnosťou pri vašich športových aktivitách.Zloženie:91 % Polyamid9 % Elastan..

 

Dámska podprsenka Björn Borg Solid Triangle čierna

29,95 € Bez DPH: 24,96 €

Dámska športová podprsenka v čiernej farbe vyrobená z jemného mikrovlákna s nastaviteľnými ramienkami. Materiál vám zabezpečí dokonalé pohodlie, takže táto podprsenka sa stane nevyhnutnosťou pri vašich športových aktivitách.Zloženie:91 % Polyamid9 % Elastan..

 
Zobrazuje sa 1 až 49 z 49 položiek (1 stránok)