TOMMY HILFIGER

Tommy Hilfiger je americká módna značka, ktorá okrem odevov pre ženy, mužov a deti predáva aj voňavky, športové potreby, šperky, hodinky či dokonca dizajnový nábytok. Značka v súčasnosti patrí spoločnosti PVH Corp., ktorá zastrešuje aj ďalšiu módnu ikonu Calvin Klein či značky Van Heusen, IZOD či Arrow.

Príbeh značky Tommy Hilfiger je silným príbehom jedného muža, ktorému sa napriek nie najpriaznivejším okolnostiam podarilo presadiť v silne konkurenčnom prostredí vlastnou vôľou a cieľavedomosťou.Tommy Hilfiger sa narodil v USA v štáte New York. Jeho otec bol klenotník a mama zdravotná sestra. Namiesto toho, aby sa venoval štúdiám, Tommy sa pustil do biznisu. Už ako osemnásťročný, prakticky bez peňazí, rozbehol vlastné podnikanie. Na začiatku sa vybral do New Yorku, kde nakúpil džínsy. Doma ich trochu upravil a následne predával. Keď mal 25, dostal ponuka pracovať ako asistent dizajnu u Calvina Kleina. Hilfiger to odmietol – napriek tomu, že v tom momente bol prakticky bez peňazí. Namiesto toho si založil vlastnú firmu Tommy Hilfiger Corporation. Stalo sa tak v roku 1985. Nasledovali roky plné úspechov. Už 10 rokov po založení firmy sa okolo Tommyho Hilfigera točili miliardy dolárov a zamestnával tisíce ľudí.


Dámske tangá Tommy Hilfiger Sheer Cotton Thong navy

16,00 € Bez DPH: 13,33 €

Luxusné nohavičky značky Tommy Hilfiger, v navy farbe, perfektné tangá pre váš zadoček, z kvalitného pružného materiálu, báječne priľnú k telu, doprajte svojmu telu pohodlie po celý deňzloženie:90% Bavlna, 10% Elastan..

 

Dámske tangá Tommy Hilfiger Thong biela

16,00 € Bez DPH: 13,33 €

Luxusné nohavičky značky Tommy Hilfiger, v bielej farbe, perfektné tangá pre váš zadoček, z kvalitného pružného materiálu, báječne priľnú k telu, doprajte svojmu telu pohodlie po celý deňzloženie:94% bavlna, 6% elastan..

 

Dámske tangá Tommy Hilfiger Thong červené

18,00 € Bez DPH: 15,00 €

Sexy tangá nohavičky zo super jemnej a priedušnej bavlny sa hodia na každodenné nosenie, ako aj na šport. Široký elastický pás s nápisom Tommy Hilfiger je súčasťou športovej kolekcie. Skombinujte si ich s so športovou podprsenkou z rovnakého radu a vytvorte si svoj..

 

Dámske tričko Tommy Hilfiger RN TEE SS LOGO biele

35,00 € Bez DPH: 29,17 €

Dámske bavlnené tričko oživené veľkým kontrastným nápisom s názvom značky Tommy Hilfiger v bielej farbe. Tričko je vyrobené z kvalitnej organickej bavlny, aby ste sa s v ňom cítili pohodlne. Materiál: 100% bavlna..

 

Dámske tričko Tommy Hilfiger SS TEE PRINT biele

26,00 € Bez DPH: 21,67 €

Obľúbené dámske tričko Tommy Hilfiger v bielej farbe. Tričko je vyrobené z kvalitnej organickej bavlny, aby ste sa s v ňom cítili pohodlne. Materiál:100% bavlna..

 

Dámske tričko Tommy Hilfiger SS TEE PRINT navy modré

26,00 € Bez DPH: 21,67 €

Obľúbené dámske bavlnené tričko značky Tommy Hilfiger v navy modrej farbe. Tričko je vyrobené z kvalitnej organickej bavlny, aby ste sa s v ňom cítili pohodlne.Materiál: 100% bavlna..

 

Dámske tričko Tommy Hilfiger SS TEE PRINT sivé

26,00 € Bez DPH: 21,67 €

Obľúbené dámske bavlnené tričko značky Tommy Hilfiger v sivej farbe. Tričko je vyrobené z kvalitnej organickej bavlny, aby ste sa s v ňom cítili pohodlne. Materiál: 100% bavlna..

 

Pánske tričká Tommy Hilfiger C-Neck Tee SS čierné 3-pack

35,00 € Bez DPH: 29,17 €

Pánske tričká Tommy Hilfiger Premium Essentials v čiernej farbe, s obľúbeným C výstrihom, krátkymi rukávmi, vyšitou vlajkou logom značky v spodnej časti trička. V balení 3 kusy tričiek. Tričká Tommy Hilfiger sú vyrobené z kvalitnej bavlnenej zmesi s elastanom. Sú vzdušné a na telo a dotyk maximálne ..

 

Pánske tričko Tommy Hilfiger RN TEE SS navy

29,00 € Bez DPH: 24,17 €

Pánske tričko Tommy Hilfiger v navy farbe, s obľúbeným C výstrihom,krátkymi rukávmi. Tričko Tommy Hilfiger vyrobené z kvalitnej bavlny, je vzdušné a na telo a dotyk maximálne príjemné. Vhodné na bežné nosenie, na voľný čas, ale aj na športové aktivity. Kvalitu tričiek oceníte, aj po dlhodobom použív..

 

Dámske tangá s čipkou Tommy Hilfiger Thong 3-pack

35,00 € Bez DPH: 29,17 €

Dámske nohavičky s nápisom v troch rôznych farbách - sivej, ružovej a červenej sú vyrobené z veľmi jemného a elastického materiálu, ktorý zabezpečuje vaše pohodlie. Zloženie:87 % Polyamid13 % Elastan..

 

Dámske tangá Tommy Hilfiger Essentials Thong biele, červené, modré 3-pack

35,00 € Bez DPH: 29,17 €

Luxusné nohavičky značky Tommy Hilfiger, v troch farbách - v červenej, bielej a modrej, perfektné tangá pre váš zadoček, z kvalitného pružného materiálu, báječne priľnú k telu, doprajte svojmu telu pohodlie po celý deňzloženie:90% bavlna, 10% elastan..

 

Dámske tangá Tommy Hilfiger Essentials Thong navy 3-pack

35,00 € Bez DPH: 29,17 €

Luxusné nohavičky značky Tommy Hilfiger v navy farbe, perfektné tangá pre váš zadoček, z kvalitného pružného materiálu, báječne priľnú k telu, doprajte svojmu telu pohodlie po celý deň.zloženie:90% bavlna, 10% elastan..

 

Dámske tangá Tommy Hilfiger Microfibre Thong 3-pack

35,00 € Bez DPH: 29,17 €

Dámske nohavičky s lemom v páse a nápisom v troch rôznych farbách - sivej, ružovej a červenej sú vyrobené z veľmi jemného a elastického materiálu, ktorý zabezpečuje vaše pohodlie. Zloženie:87 % Polyamid13 % Elastan..

 

Dámske tangá Tommy Hilfiger Thong 3-pack

35,00 € Bez DPH: 29,17 €

Luxusné nohavičky značky Tommy Hilfiger, v bielej farbe, perfektné tangá pre váš zadoček, z kvalitného pružného materiálu, báječne priľnú k telu, doprajte svojmu telu pohodlie po celý deňzloženie:90% bavlna, 10% elastan..

 

Pánske tričko Tommy Hilfiger C-Neck Tee SS biele 3-pack

35,00 € Bez DPH: 29,17 €

Pánske tričká Tommy Hilfiger Premium Essentials v bielej farbe,s obľúbeným C výstrihom, krátkymi rukávmi, vyšitou vlajkou logom značky v spodnej časti trička. V balení 3 kusy tričiek. Tričká Tommy Hilfiger sú vyrobené z kvalitnej bavlnenej zmesi s elastanom. Sú vzdušné a na telo a dotyk maximálne pr..

 

Pánske tričko Tommy Hilfiger C-Neck Tee SS čierne 3-pack

35,00 € Bez DPH: 29,17 €

Pánske tričká Tommy Hilfiger Premium Essentials v čiernej farbe,s obľúbeným C výstrihom, rukávmi, vyšitou vlajkou logom značky v spodnej časti trička. V balení 3 kusy tričiek. Tričká Tommy Hilfiger sú vyrobené z kvalitnej bavlnenej zmesi s elastanom. Sú vzdušné a na telo a dotyk maximálne príjemné. ..

 

Pánske tričko Tommy Hilfiger C-Neck Tee SS sivé, biele a čierne 3-pack

35,00 € Bez DPH: 29,17 €

Pánske tričká Tommy Hilfiger Premium Essentials v bielej, sivej a čiernej farbe,  s obľúbeným C výstrihom, krátkymi rukávmi, vyšitou vlajkou logom značky v spodnej časti trička. V balení 3 kusy tričiek. Tričká Tommy Hilfiger sú vyrobené z kvalitnej bavlnenej zmesi s el..

 
rating

Pánske tričko Tommy Hilfiger CN SS TEE LOGO FLAG sivé

31,00 € Bez DPH: 25,83 €

Pánske tričko Tommy Hilfiger v sivej farbe, s obľúbeným C výstrihom, krátkymi rukávmi a názvom značky na hrudi. Tričko Tommy Hilfiger je vyrobené z kvalitnej bavlny, je vzdušné a na telo a dotyk maximálne príjemné. Vhodné na bežné nosenie, na voľný čas, ale aj na športové aktivity. Kvalitu tričiek o..

 

Pánske tričko Tommy Hilfiger RN TEE SS biele

29,00 € Bez DPH: 24,17 €

Pánske tričko Tommy Hilfiger v bielej farbe, s obľúbeným C výstrihom, krátkymi rukávmi.Tričko Tommy Hilfiger je vyrobené z kvalitnej bavlny, je vzdušné a na telo a dotyk maximálne príjemné. Vhodné na bežné nosenie, na voľný čas, ale aj na športové aktivity. Kvalitu tričiek oceníte, aj po dlhodobom ..

 

Pánske tričko Tommy Hilfiger RN TEE SS sivé

29,00 € Bez DPH: 24,17 €

Pánske tričko Tommy Hilfiger v sivej farbe, s obľúbeným C výstrihom, krátkymi rukávmi . Tričko Tommy Hilfiger vyrobené z kvalitnej bavlny, je vzdušné a na telo a dotyk maximálne príjemné. Vhodné na bežné nosenie, na voľný čas, ale aj na športové aktivity. Kvalitu tričiek oceníte, aj po dlhodobom po..

 

Pánske tričko Tommy Hilfiger SS TEE PRINT LOGO sivé

26,00 € Bez DPH: 21,67 €

Pánske tričko Tommy Hilfiger v sivej farbe, s obľúbeným C výstrihom, krátkymi rukávmi a názvom značky na hrudi. Tričko Tommy Hilfiger je vyrobené z kvalitnej bavlny, je vzdušné a na telo a dotyk maximálne príjemné. Vhodné na bežné nosenie, na voľný čas, ale aj na športové aktivity. Kvalitu tričiek o..

 

Pánske tričko Tommy Hilfiger SS TEE LOGO biele

26,00 € Bez DPH: 21,67 €

Pánske tričko Tommy Hilfiger v bielej farbe, s obľúbeným C výstrihom, krátkymi rukávmi a názvom značky na hrudi Tričko Tommy Hilfiger je vyrobené z kvalitnej bavlny, je vzdušné a na telo a dotyk maximálne príjemné. Vhodné na bežné nosenie, na voľný čas, ale aj na športové aktivity. Kvalitu tričiek o..

 

Pánske tričko Tommy Hilfiger SS TEE LOGO navy modré

26,00 € Bez DPH: 21,67 €

Pánske tričko Tommy Hilfiger v navy farbe, s obľúbeným C výstrihom, krátkymi rukávmi a názvom značky na hrudi Tričko Tommy Hilfiger je vyrobené z kvalitnej bavlny, je vzdušné a na telo a dotyk maximálne príjemné. Vhodné na bežné nosenie, na voľný čas, ale aj na športové aktivity. Kvalitu tričiek oce..

 

Pánske tričko Tommy Hilfiger SS TEE LOGO sivé

26,00 € Bez DPH: 21,67 €

Pánske tričko Tommy Hilfiger v sivej farbe,s obľúbeným C výstrihom, krátkymi rukávmi a názvom značky na hrudi Tričko Tommy Hilfiger je vyrobené z kvalitnej bavlny, je vzdušné a na telo a dotyk maximálne príjemné. Vhodné na bežné nosenie, na voľný čas, ale aj na športové aktivity. Kvalitu tričiek oc..

 

Pánske tričko Tommy Hilfiger V-Neck Tee SS biele 3-pack

35,00 € Bez DPH: 29,17 €

Pánske tričká Tommy Hilfiger Premium Essentials v bielej farbe, s obľúbeným V výstrihom, krátkymi rukávmi, vyšitou vlajkou logom značky v spodnej časti trička. V balení 3 kusy tričiek. Tričká Tommy Hilfiger sú vyrobené z kvalitnej bavlnenej zmesi s elastanom. Sú vzdušné a na telo a dotyk maximálne p..

 

Pánske tričko Tommy Hilfiger V-Neck Tee SS biele 3-pack

35,00 € Bez DPH: 29,17 €

Pánske tričká Tommy Hilfiger v bielej farbe, s obľúbeným V výstrihom, krátkymi rukávmi, vyšitou vlajkou logom značky v spodnej časti trička. V balení 3 kusy tričiek. Tričká Tommy Hilfiger sú vyrobené z kvalitnej bavlnenej zmesi s elastanom. Sú vzdušné a na telo a dotyk maximálne príjemné. Vhodné na ..

 

Pánske tričko Tommy Hilfiger V-Neck Tee SS čierne 3-pack

35,00 € Bez DPH: 29,17 €

Pánske tričká Tommy Hilfiger Premium Essentials v čiernej farbe, s obľúbeným V výstrihom, rukávmi, vyšitou vlajkou logom značky v spodnej časti trička. V balení 3 kusy tričiek. Tričká Tommy Hilfiger sú vyrobené z kvalitnej bavlnenej zmesi s elastanom. Sú vzdušné a na telo a dotyk maximálne príjemné...

 

Pánske tričko Tommy Hilfiger V-Neck Tee SS sivé, biele a čierne 3-pack

35,00 € Bez DPH: 29,17 €

Pánske tričká Tommy Hilfiger Premium Essentials v bielej, sivej a čiernej farbe, s obľúbeným V výstrihom, krátkymi rukávmi, vyšitou vlajkou logom značky v spodnej časti trička. V balení 3 kusy tričiek. Tričká Tommy Hilfiger sú vyrobené z kvalitnej bavlnenej zmesi s elastanom. Sú vzdušné a na telo a ..

 

Dámske nohavičky Tommy Hilfiger Bikini biele

19,00 € Bez DPH: 15,83 €

Dámske nohavičky klasického strihu Tommy Hilfiger z novej základnej kolekcie Nostalgia Cotton. Hrubá nostalgická tmavomodrá gumička s nápisom značky po celom obvode. Pohodlný strih, ktorý krásne formuje zadoček.Zloženie: 90% Bavlna, 10% Elastan..

 

Dámske nohavičky Tommy Hilfiger Bikini navy modré

19,00 € Bez DPH: 15,83 €

Dámske nohavičky klasického strihu Tommy Hilfiger z novej základnej kolekcie Nostalgia Cotton. Hrubá nostalgická biela gumička s nápisom značky po celom obvode. Pohodlný strih, ktorý krásne formuje zadoček.Zloženie: 90% Bavlna, 10% Elastan..

 

Dámske nohavičky Tommy Hilfiger Bikini sivé

19,00 € Bez DPH: 15,83 €

Dámske nohavičky klasického strihu Tommy Hilfiger z novej základnej kolekcie Nostalgia Cotton. Hrubá nostalgická tmavomodrá gumička s nápisom značky po celom obvode. Pohodlný strih, ktorý krásne formuje zadoček.Zloženie: 90% Bavlna, 10% Elastan..

 

Dámske nohavičky Tommy Hilfiger Bikini tmavomodré

17,00 € Bez DPH: 14,17 €

Dámske spodné prádlo od značky Tommy Hilfiger v tmavomodrom prevedení s nápisom na prednej časti, veľmi pohodlné z kvalitnej bavlny, vďaka prímesi elastanu priľnú k telu, klasický strih "bikini", mäkké okrajeMateriál: 90% bavlna 10% elastan..

 

Dámske nohavičky Tommy Hilfiger Brazilian biele

17,00 € Bez DPH: 14,17 €

Dámske nohavičky brazilky Tommy Hilfiger Brazilian, vyrobené z kvalitnej elastickej bavlny, v bielej farbe, lemované kontrastnou hrubou gumičkou zdobenou ikonickými nápismi značky.Zloženie: 90% bavlna 10% elastan..

 

Dámske nohavičky Tommy Hilfiger Brazilian navy

17,00 € Bez DPH: 14,17 €

Dámske nohavičky brazilky Tommy Hilfiger Brazilian, vyrobené z kvalitnej elastickej bavlny, v navy farbe, lemované kontrastnou hrubou gumičkou zdobenou ikonickými nápismi značky.Zloženie: 90% bavlna 10% elastan..

 

Dámske nohavičky Tommy Hilfiger Brazilian sivé

17,00 € Bez DPH: 14,17 €

Dámske nohavičky brazilky Tommy Hilfiger Brazilian, vyrobené z kvalitnej elastickej bavlny, v obľúbenej šedej melírovanej farbe, lemované kontrastnou hrubou gumičkou zdobenou ikonickými nápismi značky.Zloženie: 90% bavlna 10% elastan..

 

Dámske nohavičky Tommy Hilfiger Mesh Panel tmavomodré

22,00 € Bez DPH: 18,33 €

Nohavičky zo super jemnej a priedušnej tkaniny sa hodia na každodenné nosenie, ako aj na šport. Skombinujte si ich s so športovou podprsenkou z rovnakého radu a vytvorte si svoj vlastný set.Materiál: 70% polyamid, 30% elastanFarba nohavičiek: tmavomodrá..

 

Dámske nohavičky Tommy Hilfiger Sheer Flex Bikini biele

17,00 € Bez DPH: 14,17 €

Dámske spodné prádlo od značky Tommy Hilfiger v bielom prevedení s nápisom na prednej časti, veľmi pohodlné z kvalitnej bavlny, vďaka prímesi elastanu priľnú k telu. Klasický strih "bikini", mäkké okraje.Materiál: 94% bavlna 6% elastan..

 

Pánske boxerky Tommy Hilfiger Trunk v bielej a navy farbe 2-pack

33,00 € Bez DPH: 27,50 €

Pánske boxerky Tommy Hilfiger v bielej a navy farbe, elastické pohodlie pre každodenné nosenie, skvele sa prispôsobí každému kroku, v páse pružná guma obohatená výrazným názvom značky. Balenie obsahuje 2 kusy.Materiál: 95% bavlna 5% Elastan..

 

Pánske boxerky Tommy Hilfiger Trunk v čiernej farbe 2-pack

33,00 € Bez DPH: 27,50 €

Pánske boxerky Tommy Hilfiger v čiernej farbe, elastické pohodlie pre každodenné nosenie, skvele sa prispôsobí každému kroku, v páse pružná guma obohatená výrazným názvom značky. Balenie obsahuje 2 kusy.Materiál: 95% bavlna 5% Elastan..

 

Dámske nohavičky Tommy Hilfiger Bikini 3-pack

35,00 € Bez DPH: 29,17 €

Luxusné nohavičky značky Tommy Hilfiger, v troch farbách - v červenej, bielej a modrej, veľmi pohodlná bielizeň z kvalitného pružného materiálu, vďaka prímesi elastanu priľnú k telu, klasický strih „bikini“, mäkké lemy, budete sa cítiť božsky.Zloženie:90% bavlna, 10% elastan..

 

Dámske nohavičky Tommy Hilfiger Bikini 3-pack

35,00 € Bez DPH: 29,17 €

Luxusné nohavičky značky Tommy Hilfiger, v bielej farbe, veľmi pohodlné bielizeň z kvalitného pružného materiálu, vďaka prímesi elastanu priľnú k telu, klasický strih „bikini“, mäkké lemy, budete sa cítiť božsky.Zloženie:90% bavlna, 10% elastan..

 

Dámske nohavičky Tommy Hilfiger Bikini 3-pack

35,00 € Bez DPH: 29,17 €

Luxusné nohavičky značky Tommy Hilfiger, v modrej farbe, veľmi pohodlné bielizeň z kvalitného pružného materiálu, vďaka prímesi elastanu priľnú k telu, klasický strih „bikini“, mäkké lemy, budete sa cítiť božsky.Zloženie:90% bavlna, 10% elastan..

 

Dámske nohavičky Tommy Hilfiger v bielej farbe 3P SHORTY

35,00 € Bez DPH: 29,17 €

Luxusné dámske nohavičky značky Tommy Hilfiger, balenie obsahuje biele nohavičky, oživené nápisom názvu značky, veľmi pohodlné bielizeň z kvalitného pružného materiálu, vďaka prímesi elastanu priľnú k telu, mäkké lemy.Zloženie: 95% bavlna 5% Elastan..

 

Dámske nohavičky Tommy Hilfiger v navy farbe 3P SHORTY

35,00 € Bez DPH: 29,17 €

Luxusné dámske nohavičky značky Tommy Hilfiger, balenie obsahuje 3 navy nohavičky, oživené nápisom názvu značky, veľmi pohodlné bielizeň z kvalitného pružného materiálu, vďaka prímesi elastanu priľnú k telu, mäkké lemy.Zloženie: 95% bavlna 5% Elastan..

 

Pánske boxerky Tommy Hilfiger Premium Essentials biele 3-pack

35,00 € Bez DPH: 29,17 €

Pánske boxerky Tommy Hilfiger v bielej farbe vyrobené z veľmi kvalitného a pružného materiálu, v páse výrazný elastický pruh s názvom značky. V balení 3 kusy boxeriek.95% Bavlna, 5% Elastan..

 

Pánske boxerky Tommy Hilfiger Premium Essentials čierne 3-pack

35,00 € Bez DPH: 29,17 €

Pánske boxerky Tommy Hilfiger v čiernej farbe vyrobené z veľmi kvalitného a pružného materiálu, v páse výrazný elastický pruh s názvom značky. V balení 3 kusy boxeriek.95% Bavlna, 5% Elastan..

 

Pánske boxerky Tommy Hilfiger Premium Essentials modré 3-pack

35,00 € Bez DPH: 29,17 €

Pánske boxerky Tommy Hilfiger v modrej farbe vyrobené z veľmi kvalitného a pružného materiálu, v páse výrazný elastický pruh s názvom značky. V balení 3 kusy boxeriek.95% Bavlna, 5% Elastan..

 

Pánske boxerky Tommy Hilfiger Premium Essentials modré navy 3-pack

35,00 € Bez DPH: 29,17 €

Pánske boxerky Tommy Hilfiger v modrej navy farbe vyrobené z veľmi kvalitného a pružného materiálu, v páse výrazný elastický pruh s názvom značky. V balení 3 kusy boxeriek.Materiál: 95% Bavlna, 5% Elastan..

 

Pánske boxerky Tommy Hilfiger Premium Essentials modré, biele, červené 3-pack

35,00 € Bez DPH: 29,17 €

Pánske boxerky Tommy Hilfiger v bielej, modrej a červenej farbe vyrobené z veľmi kvalitného a pružného materiálu, v páse výrazný elastický pruh s názvom značky. V balení 3 kusy boxeriek.Materiál:95% Bavlna, 5% Elastan..

 

Pánske boxerky Tommy Hilfiger Premium Essentials sivé, biele, čierne 3-pack

35,00 € Bez DPH: 29,17 €

Pánske boxerky Tommy Hilfiger v bielej, sivej a čiernej farbe vyrobené z veľmi kvalitného a pružného materiálu, v páse výrazný elastický pruh s názvom značky. V balení 3 kusy boxeriek. Materiál: 95% Bavlna, 5% Elastan..

 

Dámska podprsenka Tommy Hilfiger Authentic Cotton Bralette biela

32,00 € Bez DPH: 26,67 €

Športová podprsenka značky Tommy Hilfiger v bielej farbe, dokonalá opora pri každom pohybe, nikde sa nezarezáva ani neškrtí, buďte ako v bavlnke v každom okamihu. Zloženie: 95% bavlna, 5% elastan..

 

Dámska podprsenka Tommy Hilfiger Grey Heather Bralette sivá

32,00 € Bez DPH: 26,67 €

Športová podprsenka značky Tommy Hilfiger v sivej farbe, dokonalá opora pri každom pohybe, nikde sa nezarezáva ani neškrtí, buďte ako v bavlnke v každom okamihu.Zloženie:95% bavlna, 5% elastan..

 

Dámska podprsenka Tommy Hilfiger Logo Strap Bralette navy

32,00 € Bez DPH: 26,67 €

Športová podprsenka značky Tommy Hilfiger v navy farbe, dokonalá opora pri každom pohybe, nikde sa nezarezáva ani neškrtí, buďte ako v bavlnke v každom okamihu.Zloženie:95% bavlna, 5% elastan..

 

Dámska podprsenka Tommy Hilfiger Mesh Panel Triangle modrá

35,00 € Bez DPH: 29,17 €

Dámska nevystužená podprsenka značky Tommy Hilfiger bez zapínania je skvelou voľbou pre voľný čas a šport. Užite si maximálne pohodlie, ktoré tento obľúbený model ponúka. Obliekanie cez hlavu je pohodlné vďaka vysokej pružnosti samotného materiálu aj elastického pásu s nápisom Tommy Hilfiger. Je vyr..

 

Dámska podprsenka Tommy Hilfiger Rib Cotton Bralette červená

29,00 € Bez DPH: 24,17 €

Dámska nevystužená podprsenka značky Tommy Hilfiger bez zapínania je skvelou voľbou pre voľný čas a šport. Užite si maximálne pohodlie, ktoré tento obľúbený model ponúka. Obliekanie cez hlavu je pohodlné vďaka vysokej pružnosti samotného materiálu aj elastického pásu s nápisom Tommy Hilfiger. Je vyr..

 

Dámska podprsenka Tommy Hilfiger Sheer Flex Bralette biela

30,00 € Bez DPH: 25,00 €

Luxusná dámska podprsenka značky Tommy Hilfiger, široká, pohodlná a mäkká ramienka, zaujme priehľadnou hornou časťou, športový strih (zadné výkroj, bez výstuže), oživená pružným pruhom v kontrastnej bielej farbe s nápisom a logom značky, vyrobená z kvalitnej pevnej balné, vďaka prímes..

 

Dámska podprsenka Tommy Hilfiger Sheer Flex Bralette navy modrá

30,00 € Bez DPH: 25,00 €

Luxusná dámska podprsenka značky Tommy Hilfiger, široká, pohodlná a mäkká ramienka, zaujme priehľadnou hornou časťou, športový strih (zadné výkroj, bez výstuže), oživená pružným pruhom v navy modrej farbe s nápisom a logom značky, vyrobená z kvalitnej pevnej balné, vďaka prímesi elastanu p..

 

Dámska podprsenka Tommy Hilfiger X Bralette biela

32,00 € Bez DPH: 26,67 €

Športová podprsenka značky Tommy Hilfiger v bielej farbe, sexy dizajn, s ktorým si budete aktivity vyložene užívať, skvelá opora pri každom pohybe, už nebudete chcieť inú. Zloženie: 90% bavlna, 10% elastan..

 

Dámska podprsenka Tommy Hilfiger X Bralette navy

32,00 € Bez DPH: 26,67 €

Športová podprsenka značky Tommy Hilfiger v navy farbe, sexy dizajn, s ktorým si budete aktivity vyložene užívať, skvelá opora pri každom pohybe, už nebudete chcieť inú.Zloženie:90% bavlna, 10% elastan..

 

Dámska podprsenka Tommy Hilfiger X Bralette sivá

32,00 € Bez DPH: 26,67 €

Športová podprsenka značky Tommy Hilfiger, sexy dizajn, s ktorým si budete aktivity vyložene užívať,skvelá opora pri každom pohybe, už nebudete chcieť inú.Zloženie:90% bavlna, 10% elastan..

 
Zobrazuje sa 1 až 60 z 60 položiek (1 stránok)