Náramok Fit Life matný čierny achát

Náramok Fit Life matný čierny achát
-37%
  • Náramok Fit Life matný čierny achát
  • 15,00 9,50 € Skladom
  • Bez DPH: 7,92 €

Hipsters

Hovorí sa, že motivácia je základ. Náramok za Vás tréning neodmaká, ale pripomenie Vám, kto ste a prečo na ten tréning pôjdete!

Náramok Fit Life má korálky z čierneho achátu, ktoré majú priemer cca 8 mm a v strede je korálka v tvare činky s nápisom FIT LIFE striebornej alebo zlatej farby, ktorá má rozmery 22 x 10,5 mm. Môžete nosiť aj samostatne, alebo ho môžete pohodlne kombinovať aj s inými náramkami. Má obvod cca 19 cm a navyše je na elastickej šnúrke, takže sa pohodlne nosí.

Čierny achát je kameň sebadôvery a rovnováhy.Posilňuje v nás pocit istoty v naše schopnosti, dodáva nám odvahu stáť si za vlastnými rozhodnutiami a cieľmi. Vyrovnáva v nás citovú, rozumovú a telesnú zložku. Sme sami k sebe viac úprimní a tak prekonávame vnútorný boj medzi negatívnymi a pozitívnymi myšlienkami.

O značke

Doručenie a platba

  Zásielkovňa - 1,89€ | Kuriér DPD - 3,69€ | Slovenská pošta - 2,89€
  Pri objednávkach nad 35 € je doručenie zásielkovňou zadarmo.
 Pri objednávkach nad 45 € je doručenie kuriérom DPD zadarmo.
  Dodanie do 1-3 pracovných dní
  Dobierka alebo platba kartou
  Produkt je možné vrátiť do 42 dní od prevzatia.
  Overený predajca. Viac než 20,000+ doručených objednávok.

Napísať hodnotenie

    Zlé           Dobré
Špeciálne ponuky do vašej schránky

Newsletter

Ak sa vám náš sortiment páči, prihláste sa do nášho newsletteru. My Vám pošleme mail vždy, keď budeme mať niečo zaujímavé alebo nové. Odoberatelia dostávajú aj špeciálne ponuky, ktoré nikde inde nenájdete!

Vybraná možnosť nie je skladom. Zadajte svoju e-mailovú adresu a my vás budeme informovať, hneď ako bude produkt k dispozícii.

Meno
E-mail
Telefón
Komentáre