Náramok Ruža - ruženín

  • Náramok Ruža - ruženín
  • Náramok Ruža - ruženín
  • 12,00 Skladom

Hipsters.sk

Štítky: naramok, symbolicky naramok, ruzenin

Ruža ako kvet je symbolom lásky, ktorá dokáže zvíťaziť nad všetkým, aj nad smrťou. Táto symbolika má korene v antickom mýte o smrti milenca Afrodity, Adonisa. Práve z jeho krvi vyrástli prvé červené ruže. Lupene ruže sa tak stali symbolom znovuzrodenia lásky a večnosti.

Náramok má korálky z ruženínu a perlových korálok, ktoré majú priemer cca 8 mm a v strede je korálka s ružou striebornej farby, ktorá má priemer 9,5 mm. Náramok má obvod cca 18 cm a navyše je na elastickej šnúrke, takže sa pohodlne nosíť.

Ruženín je považovaný za kameň lásky,priateľstva, súcitu, dobra, nežnosti, porozumenia a empatie. Pomáha nám nájsť šťastie v láske. Prehlbuje vnímavosť voči všetkému krásnemu okolo nás a zlepšuje fantáziu. Podporuje v nás sebalásku, vnáša mier a harmóniu do prostredia. Ochraňuje nás pred nenávisťou, hrubosťou, či závisťou.

O značke

Garancie

  Poštovné od 1,89€ | Kuriér od 3,20€
  Dodanie 1-3 pracovných dní.
  Dobierka, alebo platba kartou.
  Produkt je možné vrátiť do 42 dní od prevzatia.
  Overený predajca. Viac ako 10,000+ doručených objednávok.

Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!
    Zlé           Dobré
Overovací kód
Špeciálne ponuky do vašej schránky

Newsletter

Ak sa vám náš sortiment páči, prihláste sa do nášho newsletteru. My Vám pošleme mail vždy, keď budeme mať niečo zaujímavé alebo nové. Odoberatelia dostávajú aj špeciálne ponuky, ktoré nikde inde nenájdete!