Náramok Tigrie oko

  • Náramok Tigrie oko
  • 9,00 Skladom

Hipsters.sk

Štítky: náramok, hnedý náramok, tigrie oko

Pomáha dosahovať ciele, prináša optimizmus do života.

Polodrahokam tigrie oko uzemňuje, posilňuje schopnosť sústrediť sa. Pomáha tak k dosahovaniu vašich cieľov. Tigrie oko je ochranný kameň ochraňuje pred urieknutím, zlými energiami a kliatbami. Svojho nositeľa ochraňuje pred trápením a prináša mu šťastie. Pomáha v časoch smútku a depresie zlepšuje náladu pomáha odstraňovať depresie. Prináša elán a optimizmus. Jeho rýchla energia zrýchľuje tok informácií telom.

Liečebné účinky zahrieva telo a pomáha rýchlejšie prekonať prechladnutie. Podporuje zdravie. Odstraňuje citové blokády. Zlepšuje zrak, napomáha nočnému videniu. Stimuluje rozmnožovacie orgány.

Náramok má korálky, ktoré majú priemer cca 8 mm. Náramok má obvod cca 19 cm a je na elastickej šnúrke, takže sa pohodlne nosí. Vhodný pre pánov aj dámy.  Je to jeden z najobľubenejších doplnkov.

O značke

Garancie

  Poštovné od 1,89€ | Kuriér od 3,20€
  Dodanie 1-3 pracovných dní.
  Dobierka, alebo platba kartou.
  Produkt je možné vrátiť do 42 dní od prevzatia.
  Overený predajca. Viac ako 10,000+ doručených objednávok.

Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!
    Zlé           Dobré
Overovací kód
Špeciálne ponuky do vašej schránky

Newsletter

Ak sa vám náš sortiment páči, prihláste sa do nášho newsletteru. My Vám pošleme mail vždy, keď budeme mať niečo zaujímavé alebo nové. Odoberatelia dostávajú aj špeciálne ponuky, ktoré nikde inde nenájdete!