Náramok Kabbalah Hamsa - slnečný kameň

  • Náramok Kabbalah Hamsa - slnečný kameň
  • Náramok Kabbalah Hamsa - slnečný kameň
  • Náramok Kabbalah Hamsa - slnečný kameň
  • 14,00 €8,00 € Skladom

Hipsters.sk

Štítky: čakrový náramok, kabbalah náramok

Náramok proti urieknutiu s ochrannou rukou Hamsa, známa aj ako "Ruka Fatimy", je ochranný predmet. Tento symbol patrí medzi obľúbené amulety na svete. Uprostred dlane je symbol ľudského oka, ktorý odkazuje k božskej intuícii a prozreteľnosti. Tri vztýčené prsty sú znamením, že prináša šťastie. Majiteľovi prináša taktiež aj energetické liečenie, chráni dušu a myseľ od negativity dnešného rýchleho sveta. Náramok ponúkame s ochrannou rukou v zlatej alebo striebornej farbe.

Slnečný kameň vnáša do života prináša hlboké spojenie so svetlom a liečivou silou Slnka, preto prináša do nášho života svetlo a radosť. Zvyšuje našu úroveň intuície a pomáha nabrať nové sily. Tým, že prináša svetlo a novú energiu, umožňuje nášmu skutočnému ja, aby sa šťastne rozžiarilo.

Má korálky aj zo sopečného kameňa, ktoré majú priemer cca 8 mm. Sopečný kameň sa považuje za ochranný a pomáha uzdravovaniu, a tak isto odráža fyzické a psychické útoky. Obvod náramku je približne 18 cm a je na elastickej šnúrke, takže sa pohodlne nosí.

O značke

Garancie

  Poštovné od 1,89€ | Kuriér od 3,20€
  Dodanie 1-3 pracovných dní.
  Dobierka, alebo platba kartou.
  Produkt je možné vrátiť do 42 dní od prevzatia.
  Overený predajca. Viac ako 10,000+ doručených objednávok.

Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!
    Zlé           Dobré
Špeciálne ponuky do vašej schránky

Newsletter

Ak sa vám náš sortiment páči, prihláste sa do nášho newsletteru. My Vám pošleme mail vždy, keď budeme mať niečo zaujímavé alebo nové. Odoberatelia dostávajú aj špeciálne ponuky, ktoré nikde inde nenájdete!