Čakrový náramok Kabbalah Hamsa - sopečný kameň

Čakrový náramok Kabbalah Hamsa - sopečný kameň
  • Čakrový náramok Kabbalah Hamsa - sopečný kameň
  • Čakrový náramok Kabbalah Hamsa - sopečný kameň
  • Čakrový náramok Kabbalah Hamsa - sopečný kameň
  • 14,00 9,00 € Nie je na sklade
  • Bez DPH: 7,50 €

Hipsters

Tento náramok je kombináciou systému čakier a Kabbalah. Aj keď Kabbalah čakrovému systému celkom nezodpovedá, existujú v oboch systémoch dôležité paralely. Oba systémy totiž popisujú evolučnú cestu od hmoty až k najvyššiemu vedomiu. Kombinácia čakrového a kabbalah systému napomáha k prepojeniu sefír s telom a približuje k sebe dve starobylé tradície, ktoré majú spoločné korene.
Má aj korálky zo sopečného kameňa, ktoré majú priemer približne 8 mm. Sopečný kameň sa považuje za silne ochranný a napomáha uzdravovaniu, a tak tiež odráža fyzické a psychické útoky. Obvod náramku je cca 18 cm a je na elastickej šnúrke, čiže sa pohodlne nosí.
Náramok proti urieknutiu s ochrannou rukou Hamsa, ktorá je známa aj ako "Ruka Fatimy", je ochranný predmet. Tento symbol patrí medzi najobľúbenejšie amulety na svete. Uprostred dlane je symbol ľudského oka, ktorý odkazuje k božskej prozreteľnosti. Tri vztýčené prsty sú znamením, že prináša šťastie. Majiteľovi prináša taktiež aj energetické liečenie, chráni dušu a myseľ od negativity dnešného rýchleho sveta.To ako myslíme, v nás vytvára rôzne druhy energie - čakry neustále vyžarujú, ale tak isto aj nasávajú energiu. Je dôležité, aby boli otvorené a v harmónii. Systém čakier pochádza ešte zo starých čínskych zápisov. Vo východnej tradícií je označovaný lotosovými kvetmi. Rozdelenie lotosových kvetov na jednotlivé lístky znázorňuje kanály energie, cez ktoré energia prúdi do čakier a ktorými je vedená do vibračných polí. Každá jedna čakra má svoju farbu a význam:

1. čakra - základná - Múládhára - bezpečie, prežitie - poskytuje pevný základ, ktorý umožňuje napĺňať základné potreby a pomáha nám usilovať sa o vyššie emocionálne naplnenie.

2. čakra- sakrálna - Svadhišthána - radosť, sexualita, vitalita a tvorenie - po jej vyvážení budeme schopní naplno prežívať intímny vzťah, taktiež sprostredkováva ničím nerušení tok kreativity z univerzálneho zdroja.

3. čakra - solárny pletenec - Manipúra - osobnosť, sila vôle a autorita - prijímanie / vysielanie emócií a pocitov.

4. čakra - srdcová - Anáhata - viera, láska, oddanosť, porozumenie. Jej otvorenie vedie k zlepšeniu medziľudských vzťahov.

5. čakra - krčná - Višúddha - komunikácia, poznanie a pravda - táto čakra funguje bezproblémovo, pokiaľ sme otvorení, zhovorčiví a dávame prechod emóciám, v takom prípade nám dáva schopnosť hovoriť pravdivo a presvedčivo.

6. čakra - čelná - Adžná - vnútro, vedomie a intuícia - šiesty zmysel je potrebné rozvíjať a neriadiť sa výlučne len rozumom, táto čakra svedčí o tom, aká je silná naša intuícia.

7. čakra - korunná - Sahasrára - zjednotenie, vesmírna energia - je spájná sa so Svetlom, je to duchovná, spirituálna čakra, ktorá odzrkadľuje vieru v život ako taký, poznanie životnej cesty a zmyslu života.

O značke

Doručenie a platba

  Zásielkovňa - 1,79€ | Kuriér DPD - 3,20€ | Slovenská pošta - 2,49€
  Pri objednávkach nad 40 € je doručenie zásielkovňou zadarmo.
 Pri objednávkach nad 60 € je doručenie kuriérom DPD zadarmo.
  Dodanie do 1-3 pracovných dní
  Dobierka alebo platba kartou
  Produkt je možné vrátiť do 42 dní od prevzatia.
  Overený predajca. Viac než 20,000+ doručených objednávok.

Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!
    Zlé           Dobré
Špeciálne ponuky do vašej schránky

Newsletter

Ak sa vám náš sortiment páči, prihláste sa do nášho newsletteru. My Vám pošleme mail vždy, keď budeme mať niečo zaujímavé alebo nové. Odoberatelia dostávajú aj špeciálne ponuky, ktoré nikde inde nenájdete!

Vybraná možnosť nie je skladom. Zadajte svoju e-mailovú adresu a my vás budeme informovať, hneď ako bude produkt k dispozícii.

Meno
E-mail
Telefón
Komentáre