Kraťasy

Kraťasy

15,90 Bez DPH: 13,25 €

Dámske trenky bielej farby s vianočným motívom a rozkošnou červenou mašličkou. Tieto milé trenírky sú ideálnym darčekom na Vianoce aj sv. Mikuláša. Sú vhodné pre dámy, ktoré majú rady zaujímavé, pohodlné doplnky. Trenky sú ideálne na domáce nosenie, alebo na spanie. Sú vyrobené zo 100% bavlny, ..

15,90 Bez DPH: 13,25 €

Pánske trenky čiernej farby s vianočným motívom. Tieto milé trenírky sú ideálnym darčekom na Vianoce aj sv. Mikuláša. Sú vhodné pre mužov, ktorí majú radi zaujímavé, pohodlné doplnky. Trenky sú ideálne na domáce nosenie, alebo na spanie. Sú vyrobené zo 100% bavlny, ktorá zaručuje kvalitu a hlav..

15,90 Bez DPH: 13,25 €

Pánske trenky bielej farby s vianočným motívom. Tieto milé trenírky sú ideálnym darčekom na Vianoce aj sv. Mikuláša. Sú vhodné pre mužov, ktorí majú radi zaujímavé, pohodlné doplnky. Trenky sú ideálne na domáce nosenie, alebo na spanie. Sú vyrobené zo 100% bavlny, ktorá zaručuje kvalitu a hlavn..

Zobrazuje sa 1 až 3 z 3 položiek (1 stránok)
Špeciálne ponuky do vašej schránky

Newsletter

Ak sa vám náš sortiment páči, prihláste sa do nášho newsletteru. My Vám pošleme mail vždy, keď budeme mať niečo zaujímavé alebo nové. Odoberatelia dostávajú aj špeciálne ponuky, ktoré nikde inde nenájdete!

Vybraná možnosť nie je skladom. Zadajte svoju e-mailovú adresu a my vás budeme informovať, hneď ako bude produkt k dispozícii.

Meno
E-mail
Telefón
Komentáre