Čakrový náramok - sopečný kameň

Čakrový náramok - sopečný kameň
  • Čakrový náramok - sopečný kameň
  • Čakrový náramok - sopečný kameň
  • Čakrový náramok - sopečný kameň
  • Čakrový náramok - sopečný kameň
  • Čakrový náramok - sopečný kameň
  • 14,00 9,00 € Nie je na sklade
  • Bez DPH: 7,50 €

Hipsters

Sedem farebných koráliek predstavuje 7 čakier
Myšlienky určujú ako sa cítime, čo a ako prežívame. Tým ako myslíme, vytvárame rôzne druhy energie. Čakry neustále vyžarujú, ale aj nasávajú energiu. Je dôležité, aby boli čakry v harmónii a otvorené.

korálky zo sopečného kameňa, ktoré majú priemer cca 8 mm. Sopečný kameň je považovaný za silne ochranný. Pomáha liečeniu a uzdravovaniu, a tak isto odráža fyzické a psychické útoky. Náramok má obvod cca 18 cm a je na elastickej šnúrke, takže sa pohodlne nosí.

Systém čakier pochádza zo starých čínskych zápisov. Vo východnej tradícií sa označujú ako lotosové kvety. Rozdelenie kvetov na jednotlivé lístky znázorňuje kanály energie, cez ktoré energia prúdi do čakier a ktorými je vedená do vibračných polí. Každá čakra má svoju farbu a význam:

1. čakra - základná - Múládhára - bezpečie a prežitie. Poskytuje pevný základ, ktorý umožňuje naplniť základné potreby a usilovať sa o vyššie emocionálne naplnenie.

2. čakra- sakrálna - Svadhišthána - radosť, vitalita, sexualita a tvorenie. Jej vyvážením dokážeme naplno prežívať intímny vzťah. Sprostredkováva aj ničím nerušení tok kreativity z univerzálneho zdroja.

3. čakra - solárny pletenec - Manipúra - centrum osobnosti, sila vôle a autorita. Prijímanie a vysielanie emócií a pocitov.

4. čakra - srdcová - Anáhata - láska, viera, oddanosť, porozumenie. Jej otvorenie vedie k zlepšeniu medziľudských vzťahov.

5. čakra - krčná - Višúddha - komunikácia, pravda, poznanie. Čakra funguje bezproblémovo, ak sme otvorení, zhovorčiví a dávame prechod emóciám. Schopnosť hovoriť pravdivo a presvedčivo.

6. čakra - čelná - Adžná - vedomie, vnútro, intuícia. Šiesty zmysel treba rozvíjať a neriadiť sa výlučne rozumom. Táto čakra svedčí o tom, aká je naša intuícia silná.

7. čakra - korunná - Sahasrára - zjednotenie, vesmírna energia.Spája sa so Svetlom. Duchovná, spirituálna čakra, ktorá odzrkadľuje našu vieru v život ako taký. Poznanie životnej cesty a zmyslu života.

O značke

Doručenie a platba

  Zásielkovňa - 1,79€ | Kuriér DPD - 3,20€ | Slovenská pošta - 2,49€
  Pri objednávkach nad 40 € je doručenie zásielkovňou zadarmo.
 Pri objednávkach nad 60 € je doručenie kuriérom DPD zadarmo.
  Dodanie do 1-3 pracovných dní
  Dobierka alebo platba kartou
  Produkt je možné vrátiť do 42 dní od prevzatia.
  Overený predajca. Viac než 20,000+ doručených objednávok.

Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!
    Zlé           Dobré
Špeciálne ponuky do vašej schránky

Newsletter

Ak sa vám náš sortiment páči, prihláste sa do nášho newsletteru. My Vám pošleme mail vždy, keď budeme mať niečo zaujímavé alebo nové. Odoberatelia dostávajú aj špeciálne ponuky, ktoré nikde inde nenájdete!

Vybraná možnosť nie je skladom. Zadajte svoju e-mailovú adresu a my vás budeme informovať, hneď ako bude produkt k dispozícii.

Meno
E-mail
Telefón
Komentáre