Obuv

Obuv

Značková obuv Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Under Armour a Slippsy pre ženy a pre mužov z internetového obchodu Wantee Vám prináša pocit pohodlia, kvalitu a štýl. Luxusná dámska a pánska obuv môže byť už čoskoro u Vás doma. V ponuke nájdete exkluzívne a nadčasové šľapky, žabky, papuče a dokonca aj jedinečné bežecké tenisky. Šľapky a žabky na doma, do práce, ku vode, ale aj na bežné nosenie. Niektoré kúsky sú unisex a tak sa môžete zladiť so svojou polovičkou. Čierne, modré, biele, ale aj farebné šľapky Calvin Klein a Tommy Hilfiger sú skvelým darčekom na Vianoce, Valentína aj na narodeniny. Ak nesadnú, tak ich bez problémov vymeníme. Poštovné nad 35 € je zadarmo. Dámske šľapky Calvin Klein NYC Slide bielo-čierne
-22%

42,00 33,00 € Bez DPH: 27,50 €

Značkové dámske šľapky Calvin Klein - pohodlie, ktoré si zamilujete.príjemne a vzdušné nosenieľahké obúvanievyrobené z ľahkého a  pružného materiálu  perfektne sedia na noheozdobené kontrastným nápisom Calvin KleinFarba: biela, čierna..

Dámske šľapky Calvin Klein NYC Slide červeno-čierne
-22%

42,00 33,00 € Bez DPH: 27,50 €

Značkové dámske šľapky Calvin Klein - pohodlie, ktoré si zamilujete.príjemne a vzdušné nosenieľahké obúvanievyrobené z ľahkého a  pružného materiálu  perfektne sedia na noheozdobené kontrastným nápisom Calvin KleinFarba: červená, čierna..

Dámske šľapky Calvin Klein One Mold Slide červené
-22%

42,00 33,00 € Bez DPH: 27,50 €

Značkové dámske šľapky Calvin Klein - pohodlie, ktoré si zamilujete.príjemne a vzdušné nosenieľahké obúvanievyrobené z ľahkého a  pružného materiálu  perfektne sedia na noheozdobené kontrastným nápisom Calvin Klein Zloženie: 100% EVAFarba: červená..

Dámske šľapky Calvin Klein Velcro Slide ružovo-čierne
-22%

42,00 33,00 € Bez DPH: 27,50 €

Značkové dámske šľapky Calvin Klein - pohodlie, ktoré si zamilujete.príjemne a vzdušné nosenieľahké obúvanievyrobené z ľahkého a pružného materiálu  perfektne sedia na noheozdobené kontrastným nápisom Calvin KleinFarba: ružová, čierna..

Dámske šľapky Calvin Klein Velcro Slide ružovo-tyrkysové
-22%

42,00 33,00 € Bez DPH: 27,50 €

Značkové dámske šľapky Calvin Klein - pohodlie, ktoré si zamilujete.príjemne a vzdušné nosenieľahké obúvanievyrobené z ľahkého a pružného materiálu  perfektne sedia na noheozdobené kontrastným nápisom Calvin KleinFarba: ružová, tyrkysová..

Pánske šľapky Calvin Klein Swimwear Slide biele
-22%

42,00 33,00 € Bez DPH: 27,50 €

Značkové pánske šľapky Calvin Klein - pohodlie, ktoré si zamilujete.príjemne a vzdušné nosenieľahké obúvanievyrobené z ľahkého a  pružného materiálu  perfektne sedia na noheozdobené kontrastným nápisom Calvin Klein Zloženie: 100% EVAFarba: biela..

Pánske šľapky Calvin Klein Velcro Slide modré
-22%

42,00 33,00 € Bez DPH: 27,50 €

Značkové pánske šľapky Calvin Klein - pohodlie, ktoré si zamilujete. príjemne a vzdušné nosenieľahké obúvanievyrobené z ľahkého a  pružného materiálu  perfektne sedia na noheozdobené kontrastným nápisom Calvin Klein Zloženie: 100% EVAFarba: modrá..

Dámske žabky Calvin Klein Swimwear čierne
-29%

38,00 27,00 € Bez DPH: 22,50 €

Značkové dámske žabky Calvin Klein - pohodlie, ktoré si zamilujete.príjemné a vzdušné nosenieľahké obúvanievyrobené z ľahkého a pružného materiálu  perfektne sedia na noheozdobené kontrastným nápisom Calvin KleinFarba: čierna..

Dámske žabky Calvin Klein Swimwear Metal Logo čierne
-22%

32,00 25,00 € Bez DPH: 20,83 €

Značkové dámske žabky Calvin Klein - pohodlie, ktoré si zamilujete.príjemné a vzdušné nosenieľahké obúvanievyrobené z ľahkého a pružného materiálu  perfektne sedia na noheozdobené kontrastným nápisom Calvin KleinFarba: čierna..

Dámske žabky Calvin Klein Swimwear ružové
-29%

38,00 27,00 € Bez DPH: 22,50 €

Značkové dámske žabky Calvin Klein - pohodlie, ktoré si zamilujete.príjemné a vzdušné nosenieľahké obúvanievyrobené z ľahkého a pružného materiálu  perfektne sedia na noheozdobené kontrastným nápisom Calvin KleinFarba: ružová..

Dámske žabky Calvin Klein Wave ružovo-čierne
-23%

34,95 27,00 € Bez DPH: 22,50 €

Značkové dámske žabky Calvin Klein - pohodlie, ktoré si zamilujete.príjemné a vzdušné nosenieľahké obúvanievyrobené z ľahkého a pružného materiálu  perfektne sedia na noheozdobené kontrastným nápisom Calvin KleinFarba: ružová, čierna..

Pánske žabky Calvin Klein Risk Red červené
-21%

34,00 27,00 € Bez DPH: 22,50 €

Značkové pánske žabky Calvin Klein - pohodlie, ktoré si zamilujete.príjemné a vzdušné nosenieľahké obúvanievyrobené z ľahkého a pružného materiálu  perfektne sedia na noheozdobené kontrastným nápisom Calvin KleinFarba: červená..

Pánske žabky Calvin Klein Swimwear čierne
-22%

32,00 25,00 € Bez DPH: 20,83 €

Značkové pánske žabky Calvin Klein - pohodlie, ktoré si zamilujete. príjemné a vzdušné nosenieľahké obúvanievyrobené z ľahkého a pružného materiálu  perfektne sedia na noheozdobené kontrastným nápisom Calvin KleinFarba: čierna..

Zobrazuje sa 1 až 13 z 13 položiek (1 stránok)

Top Značky

Špeciálne ponuky do vašej schránky

Newsletter

Ak sa vám náš sortiment páči, prihláste sa do nášho newsletteru. My Vám pošleme mail vždy, keď budeme mať niečo zaujímavé alebo nové. Odoberatelia dostávajú aj špeciálne ponuky, ktoré nikde inde nenájdete!

Vybraná možnosť nie je skladom. Zadajte svoju e-mailovú adresu a my vás budeme informovať, hneď ako bude produkt k dispozícii.

Meno
E-mail
Telefón
Komentáre