Obuv

magnifier

Obuv

Značková obuv Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Under Armour a Slippsy pre ženy a pre mužov z internetového obchodu Wantee Vám prináša pocit pohodlia, kvalitu a štýl. Luxusná dámska a pánska obuv môže byť už čoskoro u Vás doma. V ponuke nájdete exkluzívne a nadčasové šľapky, žabky, papuče a dokonca aj jedinečné bežecké tenisky. Šľapky a žabky na doma, do práce, ku vode, ale aj na bežné nosenie. Niektoré kúsky sú unisex a tak sa môžete zladiť so svojou polovičkou. Čierne, modré, biele, ale aj farebné šľapky Calvin Klein a Tommy Hilfiger sú skvelým darčekom na Vianoce, Valentína aj na narodeniny. Ak nesadnú, tak ich bez problémov vymeníme. Poštovné nad 35 € je zadarmo. 


36,56 Bez DPH: 30,47 €

Značkové dámske šľapky Calvin Klein – pohodlie, ktoré si zamilujete.príjemne a vzdušné nosenieľahké obúvanievyrobené z ľahkého a  pružného materiálu  perfektne sedia na noheozdobené kontrastným nápisom Calvin KleinFarba: Biela, Čierna..

Dámske žabky Calvin Klein Wave ružovo-čierne
-26%

34,95 25,90 € Bez DPH: 21,58 €

Značkové dámske žabky Calvin Klein - pohodlie, ktoré si zamilujete.príjemné a vzdušné nosenieľahké obúvanievyrobené z ľahkého a pružného materiálu  perfektne sedia na noheozdobené kontrastným nápisom Calvin KleinFarba: ružová, čierna..

34,95 Bez DPH: 29,13 €

Značkové pánske žabky Calvin Klein - pohodlie, ktoré si zamilujete.príjemné a vzdušné nosenieľahké obúvaniepevná podrážkavyrobené z ľahkého a pružného materiálu  perfektne sedia na noheozdobené nápisom Calvin KleinFarba: červená, čierna..

Pánske žabky Calvin Klein Swimwear čierne
-23%

32,00 24,90 € Bez DPH: 20,75 €

Značkové pánske žabky Calvin Klein - pohodlie, ktoré si zamilujete. príjemné a vzdušné nosenieľahké obúvanievyrobené z ľahkého a pružného materiálu  perfektne sedia na noheozdobené kontrastným nápisom Calvin KleinFarba: čierna..

Dámske žabky Calvin Klein Swimwear ružové
-32%

38,00 25,90 € Bez DPH: 21,58 €

Značkové dámske žabky Calvin Klein - pohodlie, ktoré si zamilujete.príjemné a vzdušné nosenieľahké obúvanievyrobené z ľahkého a pružného materiálu  perfektne sedia na noheozdobené kontrastným nápisom Calvin KleinFarba: ružová..

Dámske šľapky Calvin Klein One Mold Slide červené
-29%

42,00 29,90 € Bez DPH: 24,92 €

Značkové dámske šľapky Calvin Klein - pohodlie, ktoré si zamilujete.príjemne a vzdušné nosenieľahké obúvanievyrobené z ľahkého a  pružného materiálu  perfektne sedia na noheozdobené kontrastným nápisom Calvin Klein Zloženie: 100% EVAFarba: červená..

Pánske žabky Calvin Klein Risk Red červené
-24%

34,00 25,90 € Bez DPH: 21,58 €

Značkové pánske žabky Calvin Klein - pohodlie, ktoré si zamilujete.príjemné a vzdušné nosenieľahké obúvanievyrobené z ľahkého a pružného materiálu  perfektne sedia na noheozdobené kontrastným nápisom Calvin KleinFarba: červená..

Dámske šľapky Calvin Klein Slide čierno-biele
-11%

39,90 35,90 € Bez DPH: 29,92 €

Značkové dámske šľapky Calvin Klein -  pohodlie ako stvorené pre Vás.príjemné a vzdušné nosenieľahké obúvanievyrobené z ľahkého a  pružného materiálu  perfektne sedia na noheozdobené bielym nápisom Calvin Klein Farba: Čierna, Biela..

Dámske žabky Calvin Klein Swimwear Metal Logo čierne
-23%

Calvin Klein

rating

32,00 24,90 € Bez DPH: 20,75 €

Značkové dámske žabky Calvin Klein - pohodlie, ktoré si zamilujete.príjemné a vzdušné nosenieľahké obúvanievyrobené z ľahkého a pružného materiálu  perfektne sedia na noheozdobené kontrastným nápisom Calvin KleinFarba: čierna..

Pánske šľapky Calvin Klein Velcro Slide modré
-29%

42,00 29,90 € Bez DPH: 24,92 €

Značkové pánske šľapky Calvin Klein - pohodlie, ktoré si zamilujete. príjemne a vzdušné nosenieľahké obúvanievyrobené z ľahkého a  pružného materiálu  perfektne sedia na noheozdobené kontrastným nápisom Calvin Klein Zloženie: 100% EVAFarba: modrá..

39,90 Bez DPH: 33,25 €

Značkové pánske šľapky Calvin Klein -  pohodlie ako stvorené pre Vás.príjemné a vzdušné nosenieľahké obúvanievyrobené z ľahkého a  pružného materiálu  perfektne sedia na noheozdobené bielym nápisom Calvin Klein Farba: Čierna, Biela..

Pánske šľapky Calvin Klein Swimwear Slide biele
-29%

42,00 29,90 € Bez DPH: 24,92 €

Značkové pánske šľapky Calvin Klein - pohodlie, ktoré si zamilujete.príjemne a vzdušné nosenieľahké obúvanievyrobené z ľahkého a  pružného materiálu  perfektne sedia na noheozdobené kontrastným nápisom Calvin Klein Zloženie: 100% EVAFarba: biela..

Dámske žabky Calvin Klein Swimwear čierne
-32%

38,00 25,90 € Bez DPH: 21,58 €

Značkové dámske žabky Calvin Klein - pohodlie, ktoré si zamilujete.príjemné a vzdušné nosenieľahké obúvanievyrobené z ľahkého a pružného materiálu  perfektne sedia na noheozdobené kontrastným nápisom Calvin KleinFarba: čierna..

39,90 Bez DPH: 33,25 €

Značkové pánske šľapky Calvin Klein -  pre domácu pohodu, dovolenku aj welness pobyt.príjemné a vzdušné nosenieľahké obúvanievyrobené z ľahkého a  pružného materiálu  perfektne sedia na noheozdobené kontrastným nápisom Calvin Klein Zloženie: 100% EVA..

Zobrazuje sa 1 až 14 z 14 položiek (1 stránok)
Špeciálne ponuky do vašej schránky

Newsletter

Ak sa vám náš sortiment páči, prihláste sa do nášho newsletteru. My Vám pošleme mail vždy, keď budeme mať niečo zaujímavé alebo nové. Odoberatelia dostávajú aj špeciálne ponuky, ktoré nikde inde nenájdete!

Vybraná možnosť nie je skladom. Zadajte svoju e-mailovú adresu a my vás budeme informovať, hneď ako bude produkt k dispozícii.

Meno
E-mail
Telefón
Komentáre