Náhrdelníky

Náhrdelníky

Vyber si náhrdelník vhodný tvojmu štýlu! Na Wantee.sk milujeme originálne náhrdelníky: moderné, štýlové, retro, či vintage. U nás nájdete náhrdelníky, ktorými potešíte seba ale aj svojich blízkych či priateľov.


Náhrdelník Srdce matky pozlátený
-41%

Hipsters

rating

20,00 12,00 € Bez DPH: 10,00 €

Symbolizuje večné spojenie matky s dieťaťomNáhrdelník má prívesok v tvare srdca v ktorom sú spojené ruky mamičky a dieťaťa. Predstavuje spojenie matky s dieťaťom v jej srdci. Kamkoľvek dieťa pôjde, čokoľvek bude robiť, jeho mamička ho vo svojom srdci stále drží za ruku a vedie životom.Náhrdelník je ..

 

Hipsters

rating

20,00 Bez DPH: 16,67 €

Prívesok v tvare srdca zobrazuje spojené ruky matky a dieťaťa, symbolizuje večné prepojenie v ich srdciach. Pripomína význam materstva a jedinečné postavenie tohto vzťahu v živote človeka. Kamkoľvek dieťa pôjde, čokoľvek bude robiť, jeho mamička ho vo svojom srdci stále drží za ruku a vedie životom...

 
Zobrazuje sa 1 až 2 z 2 položiek (1 stránok)
Špeciálne ponuky do vašej schránky

Newsletter

Ak sa vám náš sortiment páči, prihláste sa do nášho newsletteru. My Vám pošleme mail vždy, keď budeme mať niečo zaujímavé alebo nové. Odoberatelia dostávajú aj špeciálne ponuky, ktoré nikde inde nenájdete!