Santo Candles


Vianočná voňavá sviečka Mikuláš

2,30 € Bez DPH: 1,92 €

Klasická vianočná vôňa jabĺk a škorice vo veselom balení s kresleným Mikulášom. Jedna z najobľúbenješích vianočných sviečok. Čas horenia sviečky je až do 30 hodín. Nenechávajte horieť sviečku bez dozoru. Sviečku držať mimo prievanu a dosahu detí. Vôňa: jablká, škorica Farby: ..

 

Vianočná voňavá sviečka tradičné Vianoce

2,30 € Bez DPH: 1,92 €

Vianočná sviečka, ktorá zobrazuje tradičné vianočné symboly medovníkov a ihličnatých stromov, navyše s príjemnou vôňou ihličia. Vytvorí príjemnú a pokojnú atmosféru. Sviečka je v sklenenom poháriku z hrubého skla. Čas horenia sviečky je až do 30 hodín. Nenechávajte horieť sviečku bez dozoru. Sv..

 

Voňavá sviečka Happy New Year

2,30 € Bez DPH: 1,92 €

Voňavá sviečka Happy New YearSviečka so silvestrovsným motívom bude výborným spoločníkom pri silvestrovských prípravách a vydrží vám horieť až do skorých ranných hodín. Má decentnú sladkú vôňu. Oslávte so svojimi blízkymi šťastne vstup do nového roka.Čas horenia sviečky je až do 30 hodín. Nenecháva..

 

Voňavá sviečka Sweet Home Vanilla

2,30 € Bez DPH: 1,92 €

Dokonalý oddych, s jemnou vôňou, spravte si čas len pre seba. Vôňa vanilky je veľmi príjemná, upokojujúca a vytvorí u vás doma tú správnu atmosféru. Čas horenia sviečky je až do 30 hodín. Nenechávajte horieť sviečku bez dozoru. Sviečku držať mimo prievanu a dosahu detí.Vôňa: vanilkováFarby: bi..

 

Voňavá sviečka Chocolate & Orange

2,30 € Bez DPH: 1,92 €

čokoláda a pomaranče Sladká a zároveň koreniská vôňa ktorá vzniká spojením čokolády a citrusových plodov. Zanechá sviežu vôňu šťavnatých pomarančov a horúcej tmavej čokolády. Sviečka je v sklenenom poháriku z hrúbého skla. Čas horenia sviečky je až 30 hodín. Nenechávajte horieť sviečku bez dozor..

 

Voňavá sviečka Banán a mango

2,30 € Bez DPH: 1,92 €

Skvelá kombinácia exotického ovocia mango a banán. Spríjemnite si dlhé zimné večery vôňami leta a ďalekých krajín. Čas horenia sviečky je až 30 hodín. Nenechávajte horieť sviečku bez dozoru. Sviečku držať mimo prievanu a dosahu detí. Vôňa: banán, mango Farby: červená, žltá, biela Roz..

 

Voňavá sviečka Bobule

2,30 € Bez DPH: 1,92 €

To najlepšie ovocie, ktoré príroda ponúka sa podarilo zmiešať do tejto úžasnej sviečky. Nechajte sa zlákať malinami, jahodami, černicami a čučoriedkami. Táto ovocná sviečka osvieži každú izbu v dome, či v kanceláriu. Čas horenia sviečky je až 30 hodín. Nenechávajte horieť sviečku bez dozoru. Svie..

 

Voňavá meditačná sviečka Green tea

2,30 € Bez DPH: 1,92 €

Zelený čaj má okrem rôznych pozitívnych účinkov pre náš organizmus aj krásnu vôňu. Tú ponúka táto sviečka. Plamienok sviečky a túto vôňu si určite vychutnáte pri meditácii, jóge, alebo pri príjemnom odpočinku v pohodlí domova. Čas horenia sviečky je až 30 hodín. Nenechávajte horieť sviečku bez dozo..

 
Zobrazuje sa 1 až 8 z 8 položiek (1 stránok)