Shamballa náramok Diamond

  • Shamballa náramok Diamond
  • Shamballa náramok Diamond
  • 9,00 Nie je na sklade

Hipsters.sk

Štítky: naramok, shamballa naramok, shamballa

Biely náramok Shamballa je štýlovým doplnkom. Náramok kombinuje 9 veľkých bielych korálok s priemerom 10 mm vykladaných minikrištáľmi a 6 magnetitových korálok. Má dvojité čierne viazanie, takže sedí na každej ruke.

Shamballa patrí medzi liečebné metódy práce s energiou. Podobne ako napríklad známa "Reiki", pracuje aj Shamballa s harmonizujúcimi vibráciami univerzálnej vesmírnej energie. Tieto vibrácie obecne očisťujú a podporujú život ako taký. Na fyzickej úrovni uzdravujú telo a zbavujú ho škodlivín. Na duchovnej úrovni potom pomáhajú liečiť psychické zranenie, rozpúšťajú bloky vo vzťahu jedinca k sebe samému a podporujú jeho vývoj smerom k celistvosti a sebarealizácii.

Shamballa, originálny náramok je spojením šperku a tradície. Inšpirovaný budhistickými a tibetskými tradíciami, jógou a meditáciou, tieto šperky prinášajú majiteľovi nielen potešenie z ich krásy, ale aj zlepšenie spirituálnej pohody.

O značke

Garancie

  Poštovné od 1,89€ | Kuriér od 3,20€
  Dodanie 1-3 pracovných dní.
  Dobierka, alebo platba kartou.
  Produkt je možné vrátiť do 42 dní od prevzatia.
  Overený predajca. Viac ako 10,000+ doručených objednávok.

Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!
    Zlé           Dobré
Overovací kód
Špeciálne ponuky do vašej schránky

Newsletter

Ak sa vám náš sortiment páči, prihláste sa do nášho newsletteru. My Vám pošleme mail vždy, keď budeme mať niečo zaujímavé alebo nové. Odoberatelia dostávajú aj špeciálne ponuky, ktoré nikde inde nenájdete!