Náramok Buddha Jin Jang - ruženín

  • Náramok Buddha Jin Jang - ruženín
  • Náramok Buddha Jin Jang - ruženín
  • Náramok Buddha Jin Jang - ruženín
  • Náramok Buddha Jin Jang - ruženín
  • 12,00 7,00 € Nie je na sklade

Hipsters.sk

Štítky: buddha, naramok, buddha naramok, jin jang, achat, ruzenin, ruzove, biele

Bielo-ružový z kolekcie Jin Jang z vyvažuje lásku a krásu.korálky z ruženínu a bieleho achátu, ktoré majú priemer cca 8 mm a v strede je korálka s hlavou Buddhu striebornej farby, ktorá má rozmery 15 x 10,5 mm. Tento krásny náramok môžete nosiť ako samostatne, tak ho môžete pohodlne kombinovať aj s inými náramkami. Náramok má obvod cca 18 cm a navyše je na elastickej šnúrke, takže sa pohodlne nosí. 

Biely achát posilňuje prepojenie tela so Zemou. Vyvažuje jinovú a jangovú energiu. Zlepšuje pamäť a pomáha udržať pozornosť. S achátom zostávame pokojní a sústredení na vec. Chráni pred absorbovaním negativity z okolia. 

Ruženín je kameň lásky, priateľstva, nežnosti, súcitu, dobra, porozumenia a empatie. Napomáha nájsť šťastie v láske. Prehlbuje vnímavosť voči všetkému krásnemu a zlepšuje fantáziu. Podporuje v nás sebalásku. Vnáša mier a harmóniu do prostredia. Ochraňuje pred nenávisťou, závisťou, či hrubosťou.

O značke

Garancie

  Poštovné od 1,89€ | Kuriér od 3,20€
  Dodanie 1-3 pracovných dní.
  Dobierka, alebo platba kartou.
  Produkt je možné vrátiť do 42 dní od prevzatia.
  Overený predajca. Viac ako 10,000+ doručených objednávok.

Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!
    Zlé           Dobré
Overovací kód
Špeciálne ponuky do vašej schránky

Newsletter

Ak sa vám náš sortiment páči, prihláste sa do nášho newsletteru. My Vám pošleme mail vždy, keď budeme mať niečo zaujímavé alebo nové. Odoberatelia dostávajú aj špeciálne ponuky, ktoré nikde inde nenájdete!