Náramok Kabbalah Hamsa so srdcom

Náramok Kabbalah Hamsa so srdcom
  • Náramok Kabbalah Hamsa so srdcom
  • Náramok Kabbalah Hamsa so srdcom
  • 8,00 4,00 € Skladom
  • Bez DPH: 3,33 €

Hipsters

Červeny náramok s ochrannou rukou a so srdcom, proti urieknutiu, patrí medzi obľúbené amulety po celom svete. Tri vztýčené prsty sú pri sebe, čo znamená, že prináša šťastie. Majiteľovi prináša taktiež energetické liečenie, chráni našu dušu a myseľ od negativity dnešného uponáhľaného sveta. Nositeľa chráni pred zlými silami a nešťastiam. Odporúča sa nosiť na zápästí ľavej ruky, pretože ľavá strana tela (hlavne ruka a rameno) je prijímateľom energie, ako negatívnej tak aj pozitívnej. Jeho zaviazaním v tomto bode sa zachytáva negatívna energia prúdiaca do tela.

Hamsa je ochranný predmet. Jedná sa o amulet v tvare ruky, ktorý je rozšírení najmä na Blízkom východe a v Severnej Afrike. V arabskom jazyku je symbol 5 prstov ruky - 5 pilierov islamu. V židovskom náboženstve je to symbol Božej ruky. Najstaršie vyobrazenia Hamsy sú známe už zo starovekej Mezopotánie. Vtedy predstavovala univerzálne znamenie ochrany. Symbol otvorenej pravej ruky môžeme vidieť aj na mezopotámskych artefaktoch v amuletoch Bohyne Ištar. V starovekom Egypte symbol ruky s dvoma vztýčenými prstami mal súvis s božským párom Osiris a Isis. prostredný prst označoval ich syna Hora. Amulet s týmto symbolom je používaný dodnes k zaisteniu ochrany v podobe duchov rodičov nad ich dieťaťom. Symbol ruky môžeme nájsť aj v kabbalistických rukopisoch, či amuletoch - ako hebrejské písmeno "Shin", prvé písmeno "Shaddai" - jeden z názvov, ktorý odkazuje k Bohu.

Ďalšie informácie o produkte:

  • červená šnúrka s dvojitým viazaním
  • vsadený ochranný amulet s rukou (1,6 x 1,1 cm) a srdcom (1 x 0,9 cm)
  • obvod náramku max. 27 cm

O značke

Doručenie a platba

  Zásielkovňa - 1,79€ | Kuriér DPD - 3,20€ | Slovenská pošta - 2,49€
  Pri objednávkach nad 40 € je doručenie zásielkovňou zadarmo.
 Pri objednávkach nad 60 € je doručenie kuriérom DPD zadarmo.
  Dodanie do 1-3 pracovných dní
  Dobierka alebo platba kartou
  Produkt je možné vrátiť do 42 dní od prevzatia.
  Overený predajca. Viac než 20,000+ doručených objednávok.

Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!
    Zlé           Dobré
Špeciálne ponuky do vašej schránky

Newsletter

Ak sa vám náš sortiment páči, prihláste sa do nášho newsletteru. My Vám pošleme mail vždy, keď budeme mať niečo zaujímavé alebo nové. Odoberatelia dostávajú aj špeciálne ponuky, ktoré nikde inde nenájdete!

Vybraná možnosť nie je skladom. Zadajte svoju e-mailovú adresu a my vás budeme informovať, hneď ako bude produkt k dispozícii.

Meno
E-mail
Telefón
Komentáre