Čakrový náramok so sloníkom pre šťastie

Čakrový náramok so sloníkom pre šťastie
  • Čakrový náramok so sloníkom pre šťastie
  • Čakrový náramok so sloníkom pre šťastie
  • Čakrový náramok so sloníkom pre šťastie
  • Čakrový náramok so sloníkom pre šťastie
  • 14,00 Nie je na sklade
  • Bez DPH: 11,67 €

Hipsters

To ako sa cítime určujú naše myšlienky, tak isto aj čo a ako prežívame. Pri tom ako myslíme, vytvárame rôzne druhy energie. Čakry neustále vyžarujú, ale taktiež aj nasávajú energiu. Je dôležité, aby boli čakry otvorené a v harmónii.

Čakrový náramok má korálky z lesklého čierneho achátu, ktoré majú priemer cca 8 mm. Je považovaný za kameň sebadôvery a rovnováhy. Posilňuje v nás pocit istoty v naše schopnosti a poznanie. Krásne ho dozdobuje korálka so sloníkom pre šťastie. Hlavnými energiami, ktoré predstavuje silný symbol slona sú šťastie a ochrana. Slon so zdvihnutým chobotom symbolicky poskytuje "sprchu šťastia". Ak teda chcete podporiť vo svojom živote šťastie, priateľstvo, či lásku, mali by ste mať slona so zdvihnutým chobotom vo svojej blízkosti. Náramok má obvod cca 18 cm a je na elastickej šnúrke, takže sa pohodlne nosí.

O systéme čakier sa dozvedáme už zo starých čínskych zápisov. Vo východnej tradícií sú označované lotosovými kvetmi. Kvety rozdelené na jednotlivé lístky znázorňujú kanály energie, cez ktoré energia prúdi do čakier a ktorými je vedená do vibračných polí. Každá z čakier má svoju farbu a význam:

1. čakra - základná - Múládhára - symbolom je lotos so 4 okvetnými lístkami. Bezpečie a prežitie. Poskytuje nám "pevnú pôdu pod nohami", ktorý nám umožňuje naplniť základné potreby, aby sme sa mohli usilovať o vyššie emocionálne naplnenie. Je to prameň vitálnej sily pre naše vyššie čakry.

2. čakra- sakrálna - Svadhišthána - symbolom je lotos so 6 okvetnými lístkami. Sexualita, vitalita, radosť a tvorenie. Je zdrojom pôvodných emócií, ako aj sexuálnej energie a tvorivých síl. Ak je správne vyvážená, dokážeme naplno prežívať intímny vzťah. Ovplyvňuje naše medziľudské vzťahy, najmä k druhému pohlaviu.

3. čakra - solárny pletenec - Manipúra - symbolom je lotos s 10 okvetnými lístkami. Centrum autority, osobnosti a sily vôle. Odtiaľ sa riadia naše medziľudské vzťahy, emócie, pocity, sympatie a antipatie, tak isto ako schopnosť trvalých citových väzieb.

4. čakra - srdcová - Anáhata - symbolom je lotos s 12 okvetnými lístkami. Viera, láska, oddanosť a porozumenie. Je to stred systému čakier. Tu sa obrazy, slová a tóny premieňajú na pocity. Jej otvorením môžeme zlepšiť medziľudské vzťahy.

5. čakra - krčná - Višúddha - symbolom je lotos so 16 okvetnými lístkami. Komunikácia, inšpirácia, pravda, poznanie a schopnosť sebareflexie. Vnímame naše vnútorné hlasy, nadväzujeme kontakt s našim vnútorným duchom a prijímame jeho inšpiráciu.

6. čakra - čelná - Adžná - symbolom je lotos so 96 okvetnými lístkami (2 x 48). Poznanie bytia, vedomie a intuícia. Tu sa dovršuje vedomé vnímanie bytia. Sídlo vyšších duchovných síl, pamäte, intelektuálnych schopností rozlišovania a vôle. Sila našej predstavivosti vytvára energiu k naplneniu určitej idei či priania. 

7. čakra - korunná - Sahasrára - symbolom je lotos s tisícmi okvetnými lístkami. Vesmírna energia a zjednotenie, koncentrácia. Spája nás so Svetlom, s božským Bytím. Fialová farba symbolizuje meditáciu a odovzdanosť. Spirituálna, duchovná čakra, ktorá odzrkadľuje našu vieru v život ako taký. Poznanie životnej cesty a zmyslu nášho života.

O značke

Doručenie a platba

  Zásielkovňa - 1,79€ | Kuriér DPD - 3,20€ | Slovenská pošta - 2,49€
  Pri objednávkach nad 40 € je doručenie zásielkovňou zadarmo.
 Pri objednávkach nad 60 € je doručenie kuriérom DPD zadarmo.
  Dodanie do 1-3 pracovných dní
  Dobierka alebo platba kartou
  Produkt je možné vrátiť do 42 dní od prevzatia.
  Overený predajca. Viac než 20,000+ doručených objednávok.

Napísať hodnotenie

    Zlé           Dobré
Špeciálne ponuky do vašej schránky

Newsletter

Ak sa vám náš sortiment páči, prihláste sa do nášho newsletteru. My Vám pošleme mail vždy, keď budeme mať niečo zaujímavé alebo nové. Odoberatelia dostávajú aj špeciálne ponuky, ktoré nikde inde nenájdete!

Vybraná možnosť nie je skladom. Zadajte svoju e-mailovú adresu a my vás budeme informovať, hneď ako bude produkt k dispozícii.

Meno
E-mail
Telefón
Komentáre