Adesso


Adesso

Voňavá sviečka Cinnamon - škorica

2,30 €

Zažite príjemný relax pri tejto sviečke s vôňou škorice, ktorá vám spríjemní hladné jesenné a zimné obdobia. Môže slúžiť aj ako darček pre vašich blízkych a kamarátov. Čas horenia sviečky je až 30 hodín. Nenechávajte horieť sviečku bez dozoru. Sviečku držať mimo prievanu a dosahu detí. Farb..

 

Adesso

Voňavá sviečka Levander

2,30 €

S levanduľovou vôňou Okrem príjemnej kvetinovej vône má levanduľa aj neoceniteľnú vlastnosť a to, že odpuzduje hmyz. Svieča teda výborne poslúži pri posedení na letnej terase, alebo na letný večer na balkóne. Levanduľa takisto upokojuje a odporúča sa pri nespavosti, znižuje nervozitu a napätie...

Nie je na sklade  

Adesso

Voňavá sviečka Orchidea

2,30 €

Orchidea je nádherný kvet s krásnou vôňou, žial nekvitne celý rok. Aby ste si mohli túto čarovnú vôňu vychutnať kedykoľvek, máme pre vás túto sviečku. Čas horenia sviečky je až 30 hodín. Nenechávajte horieť sviečku bez dozoru. Sviečku držať mimo prievanu a dosahu detí. Farby: ružová ..

 

Adesso

Voňavá sviečka Cherry

2,30 €

Jemne kyslá, ale stále sladká vôňa višní. Je intenzívna a zaplaví vašu domácnosť príjemnou vôňou.Čas horenia sviečky je až 30 hodín. Nenechávajte horieť sviečku bez dozoru. Sviečku držať mimo prievanu a dosahu detí. Sviečka v sklenenom pohári z hrubého skla Farby: červená, zelená Rozme..

 

Adesso

Voňavá sviečka Orange

2,30 €

s pomarančovou vôňou Ponorte sa do arómy šťavnatých pomarančov, ktorá pripomína horúce letné obdobie a prevonia váš domov ovocnou vôňou. Čas horenia sviečky je až 30 hodín. Nenechávajte horieť sviečku bez dozoru. Sviečku držať mimo prievanu a dosahu detí. Farby: oranžová Rozmery: výška 7,5..

 

Adesso

Voňavá sviečka Strawberry

2,30 €

Ovocná sviečka vhodná pre každého, kto si chce vychutnať vôňu sladkých a sviežich jahôd aj mimo sezóny.Čas horenia sviečky je až 30 hodín. Nenechávajte horieť sviečku bez dozoru. Sviečku držať mimo prievanu a dosahu detí. Sviečka v sklenenom poháriku z hrubého skla. Vôňa: jahodová Farby:..

 

Adesso

Voňavá sviečka Vanilka a Škorica

2,30 €

Dokonalý oddych, zapáľte si sviečku a spravte si chvíľku pre seba. Vôňa vanilky je príjemná, upokojujúca a obľúbená medzi zákazníkmi. Čas horenia sviečky je až 30 hodín. Nenechávajte horieť sviečku bez dozoru. Sviečku držať mimo prievanu a dosahu detí. Vôňa: vanilkovo-škoricová Farby:..

 

Adesso

Voňavá sviečka Anti-Tobacco pre fajčiarov

2,30 €

Sviečka, ktorá je vhodná pre fajčiarov. Túto sviečku stačí zapáliť v miestnosti, v ktorej fajčíte, pohltí zápach a osvieži vzduch príjemnou vôňou. Čas horenia sviečky je až do 30 hodín. Nenechávajte horieť sviečku bez dozoru. Sviečku držať mimo prievanu a dosahu detí. Farby: hnedá, biela ..

 
Zobrazuje sa 1 až 8 z 8 položiek (1 stránok)